Çok satan kitap film oldu Dokuzuncu Hayat

Liz Jensen’ın çok satan romanı film oldu. Dokuzuncu Hayat adıyla gösterime girdi. Romanın yazarı. Beyazperdeye uyarlanan yapım bilim kurgu ile fantastik tür olarak karşımızda.

Çok satan kitap film oldu Dokuzuncu Hayat adıyla gösterime girdi. Romanın yazarı Liz Jensen. Beyazperdeye uyarlanan yapım bilim kurgu ile fantastik tür olarak karşımızda. 

Liz Jensen’ın çok satan romanı sinemada izleyicinin karşısına çıkıyor. Louis Drax 9 yaşındadır. 9 yaşına dek 8 ölümcül kazayı atlatmıştır. Küçük çocuğun, 9. yaş gününde bir uçurumdan düşmesi konu ediniyor.

Durumun garipliğini fark eden bir psikiyatrın başladığı araştırma beklenilenden çok daha fantastik gerçekleri ortaya çıkarıyor.

Yönetmen koltuğunda Aynalar ve Boynuzlar gibi başarılı yapımlara imza atmış olan Alexandre Aja’nın oturduğu filmin başrollerinde Grinin Elli Tonu ile akıllara kazınan Jamie Dornan, Sarah Gadon, Aaron Paul yer alıyor.

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.