Çok tartışılacak filmde Hz. İsa lezbiyen

Çok tartışılacak filmde Hz. İsa lezbiyen

Çok tartışılacak filmde Hz. İsa lezbiyen olarak tasvir ediliyor. Son yılların en tartışmalı film için çalışmalar sürüyor. Filmde Hz. İsa rolünde Michael Jackson’ın 22 yaşındaki kızı Paris Jackson olacak.

Hz. İsa’yı lezbiyen olarak canlandıracak olan Paris Jackson ile birlikte filmdi Bella Thorne ve Gavin Rossdale de filmde rol alacak.

Filmin adı Habit.

Habit adlı filmde lezbiyen bir kadın olarak tasvir edilen Hz. İsa rolünde ‘Popun kralı’ unvanına sahip olan Michael Jackson’ın oyunculuk yapan kızı Paris Jackson rol alacak.

22 yaşındaki Jackson, yeni filminde Hz. İsa’yı lezbiyen bir kadın olarak canlandıracak. Bella Thorne ve Gavin Rossdale’in de rol alacağı Habit adlı filmde seyirci, rock-n-roll görünümlü İsa Mesih’i dağınık saçları ve burun halkası olan bir kadın olarak seyredecek.

Filmle ilgili daha önce yapılan açıklamada Hz. İsa karakterinin bir kadın olarak canlandırılacağı belirtilmişti. Ancak bir lezbiyen olarak tasvir edileceği ilk kez duyuruldu. Bu bilgi ile birlikte dindar kesimlerde olduğu kadar inançlara saygılı kesimlerde de derin bir karşı çıkış yaşanacağını kestirmek hiç de güç değil. 

Filmin bir diğer yıldızı olan Bella Thorne, Hz. İsa fetişi olan ve rahibe gibi görünmeye çalışan şehirli bir parti kızını canlandıracak. Thorne’un karakteri ayrıca yanlış giden uyuşturucu anlaşmasının sonuçlarından kaçmaya çalışıyor.

Filmde yer alacak isimler arasında ayrıca Josie Ho, Jamie Hince, Alison Mosshart, Andreja Pejic ve Libby Mintz de var.

Filmin yapımcısı Donovan Leitch. 

Leitch, Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda filmde müziklerin de çok önemli bir yeri olduğunu söyleyerek, “Filmi kasıtlı olarak rock yıldızlarıyla doldurduk ve filmin müzikleri epey hareketli olacak” dedi.

Corona virüs salgını nedeniyle filmin yapımına bir süre ara verildiği post-prodüksiyon aşamasında olduğu aktarıldı. Janell Shirtcliff’in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin ne zaman vizyona gireceği henüz bilinmiyor. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.