CRR’de Ramazan etkinlikleri

05.06.2018
A+
A-
CRR’de Ramazan etkinlikleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen, İstanbul’daki Ramazan etkinlikleri kapsamında Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda “Ramazan İlahileri”, “Kerkük’ten Anadolu’ya İrfani Türküler” ve “Yar ile” konser ve dinletileri gerçekleştirilecek. 21.45’te başlayacak konserler ücretsiz izlenebilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu, Ramazan ayı boyunca farklı etkinliklerle müzikseverleri ağırlayacak.Geleneksel hale getirilen ve her yıl düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında; CRR Türk Müziği Topluluğu 31 Mayıs’ta Ramazan ilahileri seslendirecek, 2 Haziran’da gerçekleştirilecek “Kerkük’ten Anadolu’ya İrfani Türküler” konserinde ise farklı coğrafyaların müzikleri aynı sahneye taşınacak. Türk müziğinin usta ismi Ahmet Özhan ve Tenor Berk Özbek ise “Yar ile” programıyla 8 Haziran’da sanatseverlerle buluşacak.

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.