Çukur dizisinde Sabahat Akkiraz türküsü ile izleyenleri ağlattı

08.09.2020
A+
A-

Çukur dizisinin sezon açılış bölümünde türkülerin güçlü sesi Sabahat Akkiraz sürprizi yaşandı. Ünlü türkücü Sabahat Akkiraz Çukur dizisinde öyle bir okudu ki, izleyenler göz yaşlarına boğuldu.

Çukur dizisinde Sabahat Akkiraz türküsü ile izleyenleri ağlattı. Türkülerimizin güçlü sesi Sabahat Akkiraz, Show TV dizisi Çukur’da kısa bir rol aldı.

Sezonun açılış bölümüne Sabahat Akkiraz türküsü damga vurdu. Reyting rekortmeni dizi Çukur Sabahat Akkiraz ile yeni sezona giriş yaptı.

Türkülerin usta sesi Sabahat Akkiraz, Çukur’un yeni sezonunun ilk bölümünde Suriye’den Çıktım adlı barak havası ile seyirciyi göz yaşlarına boğdu.

Çukur dizisinde Sabahat Akkiraz türküsü ile izleyenleri ağlattı. Duygu dolu sahnede Sabahat Akkiraz önce barakta ismi geçen Nahsen Badeli’nin öyküsünü anlatır. Kilisli bir kaçakçıdır Nahsen Badeli… Yardımsever ve gözü pektir. Onu çekemeyenler tuzak kurarlar… Gerisini Çukur dizisinde Sabahat Akkiraz anlatıyor.

Çukur dizisinde Sabahat Akkiraz türküsü ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Sabahat Akkiraz’ın seslendirdiği barak havasının adı Suriye’den Çıktım (Vurma Zalim Vurma)…

Sabahat Akkiraz’ın Çukur dizisinde söylediği türkünün sözleri ise şöyle:

Suriye’den çıktım üç gün vadeli
Düşmandan alırdım da kanlı bedeli
İsmime derler de Nahsen Badeli
Vurma zalim vurma ben badeli nahsenim
Aman zincirlere zapt olmayan zalım aslanım
Suriye’den çıktım da nedir telaşım
Aman yukarı akçadağ da kaldı üleşim
Yetişsin imdada anam kardeşim
Vurma zalim vurma ben badeli nahsenim
Aman zincirlere zapt olmayan zalım aslanım

Çukur dizisinde Sabahat Akkiraz’ın türkü söylediği sahne

Fenomen dizi Çukur yeni sezona Sabahat Akkiraz’ün türküsü ile güçlü bir giriş yaptı. Çukur dizisinde Sabahat Akkiraz’ın türkü okuduğu sahneyi izleyebilirsiniz…

 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.