Cüneyt Arkın Netflix dizisinde değil tanıtımında var

28.02.2019
A+
A-

Netflix’in ‘cinliğini’ Cüneyt Arkın bozdu. Cüneyt Arkın, Netflix’in Hakan: Muhafız dizisinde rol almadığını sadece tanıtım fragmanı için anlaştığını duyurdu.

Cüneyt Arkın Netflix dizisinde değil tanıtımında rol almış. Açıklama Cüneyt Arkın’dan geldi. Netflix’in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız’da Cüneyt Arkın’ın rol alacağına yönelik haberler ortaya çıkmıştı. 

Belki de ilk kez böylesine bir “tanıtım hareketine” şahit olunduğu için doğal olarak Cüneyt Arkın’ın Hakan: Muhafız adlı dizide rol alacağı düşünüldü. 

Televizyon dizi tarihinde ilk kez rol almadığı halde tanıtımda ekrana gelen oyuncu da Cüneyt Arkın oldu. 

Netflix’in yayınladığı tanıtım fragmanında Cüneyt Arkın görüntüsü ve sesiyle ekrana geldi. Akıllara elbette, ünlü jönün dizide rol aldığı geldi. Aksini düşünebilmek için bilgi sahibi olmak gerekiyordu. 

Bu tanıtım fragmanını izleyen internet siteleri ve gazeteler haliyle Cüneyt Arkın’ın dizide rol aldığına dair haberleri okurlarıyla paylaştı. 

Yapılan Netflix cinliği elbette. Türkiye’nin en ünlü sinema oyuncusunu fragmanında ekrana getireceksin. İnsanlar doğal olarak Cüneyt Arkın’ın dizide rol aldığını düşünecek. Başka ne olabilirdi ki? 

Cüneyt Arkın yaptığı açıklamada dizide rol almak için bir anlaşma yapmadığını söyledi. Devamında da kendisine dizide oynaması yönünde bir teklif yapılmadığını da vurguladı.

Cüneyt Arkın Netflix dizisinde rol almadığını Instagram hesabından duyurdu.

Cüneyt Arkın açıklama yaptı

Cüneyt Arkın, gereken dürüst davranışı Instagram hesabını kullanarak yaptı. Türk sinemasının ünlü ismi Instagram hesabından yaptığı açıklamada, dizide rol almadığını sadece tanıtım için Netflix ile anlaşma yaptığını açıkladı. 

Cüneyt Arkın açıklamasında şunları söyledi:

”Netflix Türkiye’de yayınlanan Muhafız dizisinin tanıtım filminin hemen sonrasında ‘Netflix’in ilk Türk dizisi Muhafız’da usta oyuncu Cüneyt Arkın rol alacak’ haberleri doğru değildir. Arkın dizinin ilk sezon yayını öncesi dizinin sadece tanıtım bölümde yer almıştır.

​Dizinin ana bölümlerinde yer almayı kapsayan bir anlaşma yapılmamış bu konuda bir teklif yapılmamıştır. Teklif yapılması halinde koşullar çerçevesinde değerlendirilecektir.

Bu açıklamayı yapma sebebimiz; doğru haber alma hakkına her zaman saygı duyduğumuz, biricik sevenlerimizin bizlere gönderdiği heyecan dolu tebrik mesajlarıdır.”

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.