Dan Brown çocuk kitabı yazdı ve müziklerini besteledi

Dünyaca ünlü romancı Dan Brown ilk kez resimli ve müzikli çocuk kitabı ile okurların karşısına çıkıyor. Kitabı yazmak bir yana içindeki şarkıları da besteledi Dan Brown.

Dan Brown çocuk kitabı yazdı ve müziklerini besteledi. İlgi çekici bir haber bu. Yazdığı tuğla gibi kitapların içinde birbirinden gizemli maceraları okura sunan Dan Brown, şimdi çocuklar için bir kitap çalışması yaptı. 

Hem yazdı, hem de kitabın içindeki kahramanların söylediği şarkıları besteledi. Şarkıları dinlemek isteyin kitabın arka sayfasındaki QR kodunu taratıyor. 

Dan Brown’ın ilk resimli çocuk kitabı çok yakında Türkiye’de de raflarda yerini alacak. 

Kitabı Dan Brown’ın yazdı. Susan Batori’nin resimledi.

Dan Brown’ın “Hayvanlar Senfonisi” adlı kitabı 3 ve üzeri yaş grubu için… Türkçeye İpek Demir Gedik çevirdi.

Dan Brown Hayvanlar Senfonisi adlı çocuk kitabıyla çok yakında raflarda yerini alacak. Hayvanlar Senfonisi. Altın Kitaplar etiketiyle çıkacak. Yayınevi kitabın 1 Eylül’de okurlara ulaşacağını duyurdu. 

Hayvanlar Senfonisi müzikli kitap 

Hayvanlar Senfonisi bir sesli kitap. Kitabın tanıtım bülteninden okuyalım:

New York Times’ın en çok satanlar listesinin bir numaralı yazarı Dan Brown, Maestro Fare ve müzisyen arkadaşlarının eğlenceli, gizemli ve müzikli maceralarının anlatıldığı ilk resimli kitabı Hayvanlar Senfonisi ile çocuklarla buluşuyor.

Bu keyifli macerada her bir kahramanın çocuklara vermek istediği bir sırrı var. Maestro Fare, çocukları pek çok sürprizle karşılıyor; ipuçları veren karışık harfler ve hatta çözülmesi gereken şifreli mesajlar onları bekliyor. Dan Brown, bu kitabında kendi bestelerini de okurlara sunuyor. Besteler, kitabın yayımlanmasının ardından sayfalardaki QR kodları telefona okutularak ücretsiz olarak dinlenebilecek.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.