Mahşer-i Cümbüş Trump Sahne’de

25.08.2020
A+
A-

İnteraktif ve doğaçlama oyun Mahşer-i Cümbüş, eğlenceli anlar vadediyor. Daha önce Türkiye’nin pek çok ilinde sahnelenen oyun şimdi Trump Sahne’de yeniden seyircinin karşısında.

Mahşer-i Cümbüş Trump Sahne’de seyirciyle buluşuyor. İnteraktif doğaçlama oyun Mahşer-i Cümbüş 26 Ağustos Çarşamba akşamı Trum Sahne’de sergilenecek. 

Saat 21:00’de başlayacak olan Mahşer-i Cümbüş izleyenleri güldürürken düşündüren bir oyun. Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilek Çelebi, Ayça Işıldar Ak, Özlem Türay ve Yiğit Arı’nın rol aldığı oyun izleyenlere eğlenceli anlar vadediyor. 

Mahşer-i Cümbüş, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde gösteriler sergileyen ve festivallere katılan interaktif doğaçlama bir oyun. 

İzleyenler de güldürürken düşündüren oyunda, hayatın içinden ve hayata dair birebir yaşadıkları örneklerle oyunları yönlendirebiliyorlar.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyunu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda oyunu maskeli olarak izleyecek.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.