Dayı filmi vizyon tarihi neden ertelendi

04.11.2020
A+
A-

Dayı filminin vizyon tarihi ertelendi. Daha önce 6 Kasım’da vizyona gireceği açıklanan filmle ilgili yeni bir duyuru yapıldı. Dayı filminin vizyon tarihi neden ertelendi?

Dayı filmi vizyon tarihi neden ertelendi

Dayı filminin vizyon tarihi neden ertelendi? Daha önce vizyon tarihi 6 Kasım olarak açıklanan Dayı filmi ile ilgili yeni bir gelişme duyuruldu. 

Dayı filminin vizyon tarihi ertelendi. 6 Kasım’da vizyona gireceği açıklanan Dayı filmiyle ilgili yeni bir duyuru yapıldı. 

Ufuk Bayraktar’ın Dayı: Bir Adamın Hikayesi adlı filmi için daha önce yapılan duyurular 6 Kasım’da vizyona gireceği yönündeydi. Filmin vizyon tarihi koronavirüs nedeniyle ertelendi. Son dönemde özellikle İstanbul’da artan koronavirüs vakaları nedeniyle filmin vizyon tarihi hakkında yeni bir karar alındı. 

Kasım 2019’da yayınlanan tanıtımı ile büyük merak uyandıran, Adana,Hatay, Mersin ve İstanbul’da 6 haftada çekilen, ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar’ın başrolünde yer aldığı ‘Dayı: Bir Adamın Hikayesi’ fiiminin daha önce 6 Kasım olarak açıklanan vizyon tarihi Coronavirus salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

20 milyon TL’lik bütçesi ile son zamanların en yüksek bütçeli filmi olma özelliğine sahip ‘Dayı: Bir Adamın Hikayesi’ filminde oyuncu Ufuk Bayraktar‘a; Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Turgut Tunçalp, Beste Bereket ve Ümit Çırak gibi isimler eşlik ediyor.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.