Debbie Macomber ‘Yeni Yıl Yeni Hayat’ kış romanı ile raflarda

Debbie Macomber, ‘Yeni Yıl Yeni Hayat’ adlı romanı ile Türkiye’de okurların karşısında. Epsilon etiketiyle raflarda yerini alan roman için yayınevi ‘yürekleri ısıtacak bir kış romanı’ tanımını yapıyor.

Debbie Macomber ‘Yeni Yıl Yeni Hayat’ kış romanı ile raflarda… Debbie Macomber, kitapları onlarca dile çevrilen ve satış rekorları kıran yazarlardan.

Debbie Macomber, yayınevinin hazırladığı tanıtım bülteninde ‘yürekleri ısıtacak bir kış romanı’ ifade edilen ‘Yeni Yıl Yeni Hayat’ adlı romanlar okurlarıyla buluşuyor.

Epsilon tarafından basılan Yeni Yıl Yeni Hayat’ta yazar aşkın, değişmesi en zor hayatları bile nasıl değiştirip güzelleştirdiğini ve güçlü aile bağlarının dönüştürücü etkisini her zamanki duygu yüklü, eğlenceli, içten anlatımıyla kaleme alıyor.

Romantik romanların popüler ismi Debbie Macomber’ın cesur adımlar atarak kendini aramaktan vazgeçmeyenlere adadığı yeni romanı Yeni Yıl Yeni Hayat, Epsilon logosu ve Nil Bosna’nın çevirisiyle okurlara ulaşıyor.

Yeni Yıl Yeni Hayat romanın konusu

Başarılı bir iş insanı olan Everly çalıştığı şirkette stresli günler geçirmektedir. Ortağı Jack onu bu stresten kurtarmak ister ve yılbaşı öncesinde bir aylığına izin alıp Everly’i tatile gitmesi için ikna eder. Jack, asistanı Annette’e Everly için sıcak ülkelerden birinde lüks bir gemi yolculuğu ayarlamasını söyler. Ancak Annette’in gizli bir intikam planı vardır. Everly için ayarladığı tur, lüks bir gemi turu değil, Amazon ormanlarında bir eğitim gezisidir ve yetişkinlerin yaz kampından farksızdır: İnternet yok, telefon yok, kamaralarda kilit yok. Everly bir kâbus gibi başlayan on beş günlük bu yolculuğun hayatını tamamıyla değiştireceğinden habersizdir.

Yeni Yıl Yeni Hayat, Amazon ormanlarının muhteşem doğasından Indiana’daki sıcacık bir aile ortamına uzanan aşk, umut ve macera dolu bir yeniden doğuş hikâyesi…

Debbie Macomber hakkında

Bir Hayal Yeter, Umut Işıkları, Elveda Geçmiş, Bir Gün Mutlaka gibi kitapların ve Gül Limanı serisinin yazarı olan Debbie Macomber kadın romanlarının önde gelen sesidir. Romanlarından otuzu New York Times çok satanlar listesinde birinciliğe ulaşmıştır. Bay Mucize ve Bayan Mucize dahil olmak üzere Noel romanlarının beşi Hallmark Channel’ın başarılı filmleri arasına girmiştir. Hallmark Channel aynı zamanda Macomber’ın Sedir Koyu serisi kitaplarına dayanan Debbie Macomber’ın Sedir Koyu dizisinin yapımcılığını üstlenmiştir. Yazarın Debbie Macomber’ın Masası adlı bir yemek kitabı da vardır. Macomber’ın kitapları dünya çapında 200 milyondan fazla basılmıştır.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.