Diane Kruger “Seks sahnelerinin arkasındaki motivasyon iyi olmalı”

Alman model ve oyuncu Diane Kruger, çıplak sahneleriyle dikkat çekecek olan yeni bir dizide rol aldı. Kruger, o sahnelerle ilgili açıklamada bulundu.

Diane Kruger “Seks sahnelerinin arkasındaki motivasyon iyi olmalı.” dedi. Alman model ve aktris Diane Kruger verdiği cesur pozlar ve filmlerdeki cesur sahnelerle tanınan bir oyuncu. 

Diane Kruger, şimdi “Swimming with Sharks” adlı televizyon dizisiyle seyircinin karşısına çıkıyor. Roku Channel’de yayınlanacak dizideki çıplak sahnelerin çekimine dair görüşlerini paylaşan Diane Kruger “Seks sahnelerinin arkasındaki motivasyon iyi olmalı.” dedi. 

Swimming with Sharks’taki çıplak sahnelerin çekimlerine dair deneyimlerini Inseder’a anlatan 45 yaşındaki oyuncu dizideki çıplaklık içeren kısımların çekimleri sırasında çok tereddüt ettiğini söyledi.

Çıplak sahneler sanatsal açıdan gerekli olmalı 

Sanatsal açıdan gerekli olmadığı müddetçe çıplak sahnelerden kaçındığını dile getiren Kruger şu ifadeleri kullandı:

Seks sahnelerinin arkasındaki motivasyon iyi olmalı. Ekranda öylece çıplak görünmeye ya da bu tip şeyler yapmaya katılmıyorum.

Söz konusu durumlara düşmemek için kendisini koruduğunu söyleyen aktris yeni projesi için başta kararsız kalsa da daha sonra ikna olduğunu belirtti.

Seksin hayatın bir parçası olduğunu vurgulayan aktris bu sahnelerin gerçek görünmesi için çaba harcadığını açıkladı. Dizginleri elinden bırakmadığını vurgulayan Kruger, “Nasıl görüldüğünü kontrol etmek istedim” diye ekledi.

Dizi tacizci bir stüdyo patronunun muamelelerine maruz kalan bir asistanın hikayesini konu alıyor.

Swimming with Sharks’ta Kruger’ın yanı sıra Kiernan Shipka, Donald Sutherland, Thomas Dekker, Finn Jones, Erika Alexander, Ross Butler gibi isimler rol alıyor.

Yapım George Huang’ın yazıp yönettiği, 1994 tarihli aynı adlı filmden ilham alıyor. Bahsi geçen filmde Kevin Spacey, Michelle Forbes ve Benicio Del Toro birlikte kamera karşısına geçmişti.

Swimming with Sharks’ın ilk bölümü 15 Nisan’da yayımlanacak.

 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.