Diyarbakır Kitap Fuarı 2019 için geri sayım

Diyarbakır dokuzuncusu bu yıl düzenlenecek olan kitap fuarına hazırlanıyor. TÜYAP tarafından düzenlenecek olan Diyarbakır Kitap Fuarı 28 Eylül-6 Ekim 2019 tarihleri arasında açık olacak.

Diyarbakır Kitap Fuarı 2019 için geri sayım

Diyarbakır Kitap Fuarı 2019 için geri sayım başladı. Fuar 28 Eylül 2019 tarihinde açılacak ve 9 gün sürecek. 6 Ekim 2019 tarihine kadar kitap severleri ve kitap dünyasını bir araya getirecek olan fuar TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılacak.

7. Diyarbakır Kitap Fuarı’nda yazarlar, şairler, edebiyatçılar okurlarla bir araya gelecek. Fuarda okurlarla buluşacak olan kimi yazar, edebiyatçı ve şairlerin isimleri şöyle: Ahmet Telli, Adnan Özyalçıner, Canan Tan, Ayşe Hür, Mine Söğüt, Altan Öymen, Aytül Akal, Ahmet Şimşirgil, Latife Tekin, Bahadır Yenişehirlioğlu, Feryal Saygılıgil, Kemal Hamamcıoğlu, Lal Laleş, Birsen Ekim Özen, Şener Özmen, Kemal Varol, Şeyhmus Diken, Berken Bereh, Gaye Boralıoğlu, Erdoğan Aydın, Toprak Işık, Gülseren Budayıcıoğlu, Selim Temo, Çiğdem Gündeş, Vecdi Erbay ve İsmail Beşikçi.

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olan Diyarbakır Kitap Fuarı, yedinci yılında dokuz gün boyunca kitapseverleri ağırlayacaktır.

7. Diyarbakır Kitap Fuarı 130 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunu ağırlayacak. Fuar süresince söyleşi, panel, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan 75 kültür etkinliği düzenlenecek.

Okurlar, imza günlerinde ve etkinliklerde yazarlarla buluşma olanağı bulacak. 

Diyarbakır Kitap Fuarı 2019 için ziyaretçiler ücret ödemeyecek, giriş ücretsiz. Diyarbakır Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30 arasında açık olacak. Sadece kapanış günü olan 6 Ekim 2019  tarihinde ise 19.00’da kapanacak. 

Fuarla ilgili daha detaylı bilgiler www.diyarbakirkitapfuari.com adresinde… 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.