Edebiyatta Mimarlık söyleşisi Ankara’da

23.12.2016
A+
A-

İlki İstanbul’da düzenlenen Edebiyatta Mimarlık Söyleşisi’nin durağı bu kez Ankara oldu. Etkinlik 24 Aralık Cumartesi günü düzenlenecek.

İlki İstanbul’da düzenlenen Edebiyatta Mimarlık Söyleşisi Ankara’da ikinci kez düzenlenecek. Edebiyatta Mimarlık Söyleşisi’nin moderatörlüğünü Hikmet Temel Akarsu yapacak. Söyleşide TEDÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı Ali Cengizkan ve ODTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Celal Abdi Güzer konuşmacı olarak yer alacak.

YEM Yayın ve CerEdebiyat işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Edebiyatta Mimarlık Söyleşisi 24 Aralık Cumartesi günü saat 15:00’de CerModern’de düzenlenecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinlik herkesin katılımına açık olacak.

Moderatörlüğünü Hikmet Temel Akarsu’nun yapacağı etkinlikte, TEDÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı Ali Cengizkan ve ODTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Celal Abdi Güzer konuşmacı olarak yer alacak. 

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.