Edirne Kitap Fuarı onur konuğu İsmail Saymaz

Edirne Kitap Fuarı 11 Ekim – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında kitap dünyasını bir araya getirecek. Fuarın onur konuğu Şehvetiye Tarikatı adlı son kitabıyla hayli gündem yaratan gazeteci yazar İsmail Saymaz.

Edirne Kitap Fuarı onur konuğu İsmail Saymaz. 7’incisi bu yıl düzenlenecek olan Edirne Kitap Fuarı için geri sayım başladı. 7. Edirne Kitap Fuarı 11 Ekim – 20 Ekim 2019 tarihleri arasında kitap dünyasını bir araya getirecek. 

Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Edirne Kitap Fuarı, okurlarla ve yazarları bir araya getirecek. İmza günleri ve yazar söyleşileri ile 7. Edirne Kitap Fuarı bu yıl gazeteci yazar İsmail Saymaz’ı onur konuğu olarak ağırlayacak. İsmail Saymaz, fuarda son kitabı Şehvetiye Tarikatı ile okurlarla 14 Ekim’de imza gününde buluşacak. 

Şehvetiye Tarikatı kitabıyla ilgili detaylı bilgi için bu linki tıklayın

7. Edirne Kitap Fuarı 11-20 Ekim 2019 tarihleri arasında Öztaş Global Garden’da düzenlenecek. Fuara 48 yayınevi katılacak. Kitap fuarı süresince 70’in üzerinde yazar okurlarla buluşacak. 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, kitap fuarının her tür düşünce ve akıma sahip yazarları ve okuyucuları buluşturduğunu belirtti. Recep Gürkan, bu yıl gazeteci yazar İsmail Saymaz’ın onur konuğu olduğunu belirterek “Fuar, İsmail Saymaz ile 11 Ekim Cuma günü gerçekleştireceğimiz açılış töreni ile kapılarını açacak. Edirne Kitap Fuarı her yıl olduğu gibi bu yıl da sadece Edirneliler’in değil, tüm Trakya’daki kitapseverlerin katılacağı adeta bir kültür şöleninin yaşanacağı bir fuar olacak.” 

Başkan Recep Gürkan, birbirinden değerli yazarlarla tanışmak ve kitapların büyülü dünyasında kaybolmak isteyen herkesi 11-20 Ekim 2019 tarihleri arasında 7. Edirne Kitap Fuarı’na davet etti. 

7. Edirne Kitap Fuarı birbirinden değerli yazarları okurlarla bir araya getirecek.

7. Edirne Kitap Fuarı’na katılan yazarlar

Nilgün Ilgaz, Enver Aysever, İhsan Eliaçık, Ataol Behramoğlu, Cüneyt Akman, İbrahim Kaboğlu, Serkan Ocak, Burak Akkul, Ali İhsan Gürcihan, Mehmet Berk Yaltırık, Ender Bilar, Rabia Güzel, Ertürk Aksun, Özgür Bacaksız, Nabi Resuloğlu, Seda Eroğlu, Adnan Gerger, Tümay Özokur, Haluk Kayıcı, Özlem Ağırgan, A. Ersin Şenerler, Aydın Arif, Osman Coşkun, Murat Aksoy, Nurgül Ateş, Ahmet Hür, Murat Bulut, Murat Çavga, Süleyman Çetinkaya, Birsen Ekim Özen, Anıl Ergin, Ayla Çınaroğlu, Şebnem Akyüz, Rafet Seçkin, Esra Alkan, Enver Şengül, Ali İhsan Mete, Sinan Solakoğlu, Şeniz Baş, İlkin Başar Özal, İnci Aral, Yunus Karaağaç, I.Tuncay Mercanci, Gülsen Kılıçaslan, Baran Aydın, Göktuğ Canbaba, Tunç Balaban, Alev Cedimağar, Serap Derya Uysal, Muhammed Yavaş, Ayhan Tunca, Nil Pröttel, Savaş Ünlü, Başar Atarbay, Sabriye Cemboluk, Ayşegül Ilgaz, Güngör Mazlum, Ali Süzen, Elif Yonat Toğay

7. Edirne Kitap Fuarı katılımcı yayınevleri 

İş Bankası Kültür Yayınları, İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları, Epsilon Yayınevi, Tekin Yayınevi, Çınar Yayıncılık, Nesin Yayıncılık, İskenderiye Kitap, Çizmelikedi Yayınları, Timaş Yayın Grubu, Hacettepe Yayınları, Mavibulut Yayıncılık, Doğan Kitap, Doğan Egmont, Kırmızı Kedi Yayınevi, Pegasus Yayınlari, Tudem Yayın Grubu, Yapı Kredi Yayınları, Savaş Kitap, Metis Yayıncılık, Puslu Yayıncılık, Remzi Kitapevi, İnkilap Yayınları, Destek Yayınları, Alfa Yayınevi, Everest Yayınevi, Artemis Yayınevi, Kapı Yayınevi, Büyülüfener Yayınevı, Mona Yayınevi, İletişim Yayıları, Cumhuriyet Yayınları, Can Yayınları, Edirneli Yazarlar, Yöre Dergisi, Gereklişeyler Yayınevi, A7 Yayınevi, National Geographic Kids, Beta Kids, Sel Yayıncılık, İthaki Yayınları, Ceren Yayıncılık, Varlık Yayınları, Yapada Yayınları, Nemesis Kitap, Altın Kitaplar, Kerasus Yayınlari, Artıkel Yayınlari, Grifin Yayınları.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.