Ege ikinci romanı Asil Dede’nin Düğünü ile okurlarla

Ünlü şarkıcı Ege, ikinci romanını çıkardı. 2017 yılında ilk romanı İsyan ile edebiyat dünyasına adın atan Ege, ikinci romanı “Asil Dede’nin Düğünü” ile okurlarla buluşuyor.

Ege ikinci romanı Asil Dede’nin Düğünü ile okurlarla

Ege ikinci romanı Asil Dede’nin Düğünü ile okurlarla buluşuyor. Pop müzik şarkıcısı Ege, 2017 yılında “İsyan” adlı romanı ile edebiyat dünyasına adım atmıştı. 

Sanatçı şimdi ikinci romanını çıkardı. “Asil Dede’nin Düğünü” adlı roman Alfa Yayınları’ndan çıktı. Ünlü şarkıcı Ege’nin ikinci romanı ‘Asil Dede’nin Düğünü’ raflarda yerini aldı.

Ege, kitabı ile ilgili bir tanıtım lansmanı düzenledi. Ege, kitabıyla ilgili şöyle konuştu: “Türkiye’de, Ergenekon sürecinde ordularının lağvedildiğini akademisyen ve gazetecilerin hapse atıldı. Biz bundan ders almalıyız. Ben de bu kitapla tarihe not düşmek istedim.”

Asil Dede’nin Düğünü romanı lansmanına ünlü isimler katıldı.

Ünlü şarkıcı Ege’nin ilk romanı İsyan ile daha önce okurların ilgisini çekmişti. İkinci romanı Asil Dede’nin Düğünü, Alfa Yayınları’ndan çıktı.

Kitabın tanıtım lansmanına Ege’nin yakın dostları katıldı. Lansmanda Vedat Bayrak, Nazım Alpman, Şebnem Scheafer, Tuğba Sarıünal, Neslihan Maltepe, Lütfu Sapmaz gibi isimlerde yer aldı.

Ege, dostları için kitabını imzalayarak katılımcılara teşekkür etti.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.