Burcu Kara Şuursuz Aşk filminde başrolde

20.06.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu Burcu Kara, Şuursuz Aşk filmiyle beyazperdede olacak. Güzel oyuncuya İsmail Hacıoğlu başrolde eşlik edecek.

Burcu Kara Şuursuz Aşk filminde başrolde

Burcu Kara Şuursuz Aşk filminde başrolde oynayacak. Dizi ve sinema oyuncusu Burcu Kara uzun bir süre sonra kamera karşısına geçiyor. Burcu Kara sinema filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Güzel oyuncu, beyaz perdede “Doktor Sezen” rolü ile Şuursuz Aşk filminde oynayacak. Şuursuz Aşk filminde Burcu Kara, bir doktoru canlandıracak. Şuursuz Aşk filmi dram türünde olacak. Derin bir aşkı ileyecek olan filmde Burcu Kara ile birlikte İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin de yer alacak. 

Şuursuz Aşk filminde Burcu Kara, zorda olan insanlara yardım eden onların hayatlarını güzelleştirmeye, iyileştirmeye çalışan ‘Doktor Sezen’ rolüyle beyazperdede olacak. 

Güzel oyuncu Burcu Kara, ‘Şuursuz Aşk’ filmiyle beyaz perdeye dönüyor.

Burcu Kara, Romantik Komedi film serisiyle sinema severlerin beğenisini toplamıştı. Şimdi ise ‘Doktor Sezen’ rolüyle izleyenlerin yüreğine dokunmaya hazırlanıyor. Filmin okuma provaları başladı. Çekimlerin 24 Haziran’da başlaması bekleniyor.

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.