Elon Musk’ın çocuklarının annesi soyundu

Elon Musk’ın eski eşi şarkıcı Grimes paylaştığı çıplak fotoğrafları ile ortalığı karıştırdı.

Elon Musk’ın çocuklarının annesi soyundu. Dünyanın en zengin iş insanlarından Elon Musk’ın eski eşi şarkıcı Grimes çırılçıplak pozlarını sosyal medyadan paylaştı. 

Tesla, SpaceX ve Twitter’ın CEO’su olan Elon Musk’ın eski eşi ve iki çocuğunun annesi Grimes’ın paylaşımları gündeme oturdu.

Elon Musk’ın çocuklarının annesi Grimes, ekim ayında kutlanan Cadılar Bayramı için çok sansasyonel pozlar verdi. Giydiği kostümü bir dizi fotoğraf ile takipçileriyle paylaşan Grimes’ın tamamen soyunarak poz vermesi ortalığı karıştırdı. 

Grimes yaptığı paylaşımında “Cadılar Bayramı kostümümle hiç poz vermemiştim… Malenia, Miquella’nın kılıcı” ifadesini kullandı. 

Elder Ring isimli oyundan esinlenen karakterin kostümünü giyen ve tamamen çıplak olarak poz veren Grimes’ın dövmeleri ve turuncu saçı da öne çıktı.

Musk ile çocuklarına, “X Æ A-Xii Musk” ve “Exa Dark Sideræl Musk” isimlerini veren Grimes daha önce de bütün vücuduna kalıcı dövme yaparak bembeyaz olmak istediğini söylemişti.

Grimes’ın paylaşımına Paris Hilton ve Kim Kardashian’dan “alev emojisi” gelirken çok sayıda kullanıcı bu fotoğrafları beğendi.

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.