Emre Karayel evlendi

Ünlü oyuncu ve sunucu Emre Karayel sekiz yıldır birlikte olduğu iç mimar Gizem Demirci ile evlendi.

Sunucu ve oyuncu Emre Karayel evlendi. Emre Karayel geçtiğimiz temmuz ayında nişanlandığı iç mimar Gizem Demirci ile nikah masasına oturdu.

Oyuncu ve sunucu Emre Karayel, uzun süredir birlikte olduğu iç mimar Gizem Demirci ile hayatını birleştirdi. Karayel, nikahın ardından, “Uzun yıllar bekledik. Sekiz yıl oldu ama evliliğe giden birlikte bir ömüre başladık” dedi. 

Emre Karayel-Gizem Demirci çifti Beylerbeyi’ndeki bir otelde aile arasında düzenlenen düğün ile evlendi. Yakın dostları ve ailelerin yer aldığı düğünde Emre Karayel’in şahitliğini Tülay Onat ile Akgün Onat gelinin şahitliğini Duygu Dizer ile Deniz Dizer yaptı.

Emre Karayel hayatını Gizem Demirci ile birleştirdi.

Karayel, nikah sonrası basın mensuplarına şunları söyledi: “Hepiniz biliyorsunuz, uzun yıllar bekledik. Sekiz yıl oldu ama evliliğe giden birlikte bir ömüre başladık. Ne diyeceğimi bilmiyorum, gerçekten çok heyecanlıyım. Corona sebebiyle aile içerisinde yapıyoruz. Sonra inşallah hep birlikte kutlayacağız” 

Çift, balayı için Bodrum’u tercih ettiklerini açıkladı. Karayel ve eşi, düğün fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak, “Bu güzel günümüzde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.