Enes Batur Gerçek Kahraman filmi

31.05.2019
A+
A-

Sosyal medya fenomeni Enes Batur yeni filmi ile beyaz perdede… Youtube’da doğan beyaz perdeye sıçrayan Enes Batur, kendi hayatından hikayeleri sinemaya aktarıyor.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi bugün vizyona giriyor. Sosyal medya fenomeni Enes Batur, yeni filmi ile izleyicilerle buluşuyor. Youtube kanalında yaptığı filmlerle beğeni toplayan ve ünlenen Enes Batur, ikinci sinema filmini de yaptı.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi gerçek hayattan alındı. Film Enes Batur’un hayatından kesitler sunuyor. Sosyal medya fenomeni olurken yaşadıkları, başına gelenler abartılı ve absürd bir şekilde beyaz perdeye geliyor.

Türk sineması ilk kez bir sosyal medya fenomeninin filmleriyle karşılaşıyor. Akıllar karışık. Youtuber oldun da ne oldu? Çek bakalım bir sinema filmi görelim boyunun ölçüsünü… Enes Batur ilk filminin üzerinden çok geçmeden ikincisini de yaptı.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi 31 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giriyor. Enes Batur’un hayatını anlatan filmin yönetmeni Doğa Can Anafarta. Enes Batur Gerçek Kahraman filminin fragmanı daha önce yayınlanmıştı. Enes Batur Gerçek Kahraman fragmanı izleyicinin ilgisini çekmişti.

Enes Batur Gerçek Kahraman fragmanı izleyebilirsiniz:

Enes Batur Gerçek Kahraman bir devam filmi. Youtube hesabında paylaştığı eğlenceli ve komik videolarla popülerleşen Enes Batur’un rol aldığı “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminin devamı…

Enes Batur, ilk filmde içine kapanık, çevresi tarafından dışlanan bir çocuktu. Hayallerinin peşinden koşma hikayesi anlatılmıştı. Bu filmde ise Enes Batur’u Adalet Savaşçıları’na katılmış ve sonunda da bir kahramana dönüşen genç olarak izleyeceğiz. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Medya üstleniyor.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.