Enis Fosforoğlu yoğun bakımda

Usta tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu kalp krizi geçirdi. Yoğun bakımda tedavi altında tutulan 71 yaşındaki sanatçının aynı günde torunu dünyaya geldi.

Enis Fosforoğlu yoğun bakımda

Enis Fosforoğlu yoğun bakımda tedavi altına alındı. Ünlü tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu, kalp krizi geçirdi. 71 yaşındai usta oyuncu, bayramın son günü Büyükada’da aniden fenalaştı. Yaşamını sürdürdüğü Büyükada’da kalp krizi geçiren Enis Fosforoğlu, halen yoğun bakımda tutuluyor.

Enis Fosforoğlu geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırıldı. Uygulanan müdahaleler ile hayatta kalmayı başaran Enis Fosforoğlu yoğun bakımda tutuluyor. 

Dün sabah saatlerinde ise ailesinin isteği üzerine özel bir hastaneye nakledilen Fosforoğlu’nun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu açıklandı.

Sanatçının yoğun bakımdaki tedavisi sürerken, oğlu Eren’in de bir kızı dünyaya geldi. Bu haberi, Fosforoğlu’nun kızı Seren Fosforoğlu şu sözlerle duyurdu: “Her şeyi bir arada yaşadığımız zor günler. Evlat olarak elimizden geleni yapmaya çalıştığımız zor günlerde gelen bu mucize için çok heyecanlıyım.”

ENİS FOSFOROĞLU VEFAT ETTİ – CENAZESİ NE ZAMAN? HANGİ CAMİİ’DEN KALDIRILACAK?

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.