Enis Fosforoğlu vefat etti cenazesi ne zaman

Tiyatro dünyamızın ünlü ismi Enis Fosforoğlu vefat etti. Kalp krizi geçiren 71 yaşındaki Fosforoğlu hayata veda etti.

Enis Fosforoğlu vefat etti cenazesi ne zaman

Enis Fosforoğlu vefat etti. Tiyatronun usta ismi Enis Fosforoğlu’nun cenazesi ne zaman ve nereden son yolculuğa uğurlanacak?

71 yaşındaki ünlü tiyatrocu Enis Fosforoğlu’nun ölüm nedeni kalp krizi. Enis Fosforoğlu kalp krizi nedeniyle hayata veda etti.

Enis Fosforoğlu, Büyükada’daki evinde kalp krizi geçirdi. Krizi atlatamayan Enis Fosforoğlu vefat etti.

Ünlü oyuncu 11 Haziran’da da kalp krizi geçirmiş ve hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Bir süre tedavi gören Fosforoğlu taburcu edilmişti. Sanat camiası ve Fosforoğlu’nu sevenler bu müjdeli habere sevinmişlerdi elbette. Ancak sanatçının sağlığı iyiye gitmedi. Bugün (22 Haziran 2019 Cumartesi) Fosforoğlu yine bir kalp krizi geçirdi.

Son kalp krizine yenik düştü

Ancak Enis Fosforoğlu son kalp krizine yenik düştü. Büyükada’daki evinde kalp krizi geçiren Enis Fosforoğlu kurtarılamadı.

11 Haziran’da kalp krizi geçirdiği sırada Enis Fosforoğlu’nun torunu dünyaya gelmişti. Oğlu Eren’in bir kızı doğmuştu. Torunun doğumundan 11 gün sonra 22 Haziran 2019’da ünlü oyuncu Enis Fosforoğlu vefat etti.

Enis Fosforoğlu 11 gün süresince torununu sevdi ve hayata veda etti. İronik bir ölüm oldu. Fosforoğlu ailesi bir yandan dünyaya gelen bebeğin sevincini yaşarken öte yandan ailenin direğinin göçüp gitmesine derin üzüntü duydu.

Dünyayı dürüstlük kurtaracak

Enis Fosforoğlu kendi hayatını ve hayat felsefesini kısaca anlatıyor. Diyor ki “Dünyayı dürüstlük kurtaracak”. İzleyebilirsiniz:

Enis Fosforoğlu’nun cenazesi ne zaman

Enis Fosforoğlu’nun cenaze namazı ne zaman? Enis Fosforoğlu’nun cenazesi nereden kaldırılacak? Enis Fosforoğlu cenazesi hakkında ailesinden gelen bilgi şöyle. Enis Fosforoğlu’nun cenaze namazı 24 Haziran 2019 Pazartesi günü Moda Camii’nde kılınacak.

Enis Fosforoğlu son yolculuğuna Kadıköy’deki Moda Camii’nden uğurlanacak. Ünlü tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu’nun cenazesine sanat dünyasından yoğun katılım olması bekleniyor.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.