Erdal Beşikçioğlu Hakim dizisi ile ekranda

18.02.2022
A+
A-

Erdal Beşikçioğlu ‘Hakim’ adlı dizideki rolüyle seyirciyle buluşuyor. Usta oyuncu dizide oğlu için mücadele eden bir hakimi canlandırıyor.

Erdal Beşikçioğlu Hakim dizisi ile ekranda… Sinema ve dizilerin usta oyuncusu Erdal Beşikçioğlu yeni bir diziyle seyirciyle buluşuyor. Hakim adlı dizide başrol oynayan Erdal Beşikçioğlu, bu kez evladı için mücadele eden bir hakim babayı canlandırıyor. 

Atv’de yayınlanacak olan Hakim, Emmy ödüllü Bryan Cranston’ın başrolünde oynadığı ve dünya çapında yankı uyandıran Your Honor dizisinin Türkiye versiyonu…

Hakim dizisinin fragmanı yayınlandı. Hakim dizisinde başrolü usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu üstleniyor.

Uzun süredir hazırlıkları yapılan Hakim’in etkileyici hikayesinin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla yakında atv ekranlarında olacak.

Hakim dizisinin konusu ne

Breaking Bad dizisiyle tanınan Emmy ödüllü oyuncu Bryan Cranston’ın başrolünde yer aldığı “Your Honor” dizisi “Hakim” adıyla Türkiye’ye uyarlandı. Erdal Beşikçioğlu‘nun başrollerde yer aldığı dizi yakında atv’de ekranlarında olacak.

Orijinal dizide, oğlu bir trafik kazasına karışan ve birinin ölümüne sebep olan Yargıç’ın oğlunu kurtarma çabası ve düştüğü ikilem anlatılıyor. Dizinin yerli versiyonunda da bir hakimin aynı şeyleri yaşaması bekleniyor.

Yapımcılığını Limon Film’in, yönetmenliğini Erkan Tunç’un üstendiği, uyarlama senaryosunu Yılmaz Şahin üstleniyor.

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in üstlendiği dizi, insanların kendilerini sorgulayacağı, adalet ile vicdanı arasına sıkışan bir hakimin neler yapabileceğini anlatacak yeni dizi heyecanlı anlarıyla da dikkat çekecek.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.