Erhan Yazıcıoğlu’dan teröre karşı yürüyüş çağrısı

Şehir Tiyatroları’nın eski Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, sanatçılara teröre karşı yürüyüş daveti yaptı. Yürüyüş Şehir Tiyatroları önünden başlayacak.

Erhan Yazıcıoğlu’dan teröre karşı yürüyüş çağrısı geldi. Yazıcıoğlu, sanatçılara sokağa çıkarak teröre karşı yürüyüş çağrısı yaptı. Şehir Tiyatroları’nın eski Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, “Terör durmadıkça biz de durmayacağız” dedi. 

Yazıcıoğlu tüm sanatçıları, Şehir Tiyatroları’nın önünden başlayacak yürüyüşe çağırdı.Erhan Yazıcıoğlu teröre karşı yürüyüş için valiliğe başvurduğunu söyledi. Tüm sanatçılara çağrı yapan Yazıcıoğlu, yürüyüşe 50 yıl boyunca kadrosunda yer aldığı Şehir Tiyatroları’nın önünden başlanılacağını belirtti.

Erhan Yazıcıoğlu, “Terörün dibini kurutuncaya kadar herkes elinden geleni yapacak ve terör durmadıkça biz de durmayacağız” dedi. Teröre karşı yürüyüş için, valiliğe başvuruda bulunduğunu belirten Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, tüm sanatçılara çağrı yaptı. Yürüyüşe, 50 yıl boyunca kadrosunda yer aldığı Şehir Tiyatroları’nın önünden başlanılacağını belirten Yazıcıoğlu, “Terörün dibini kurutuncaya kadar herkes elinden geleni yapacak ve terör durmadıkça biz de durmayacağız” dedi.

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.