Erol Evgin turne finalinde Ahmet Necdet Sezer ve eşi

Türk pop müziğinin yaşayan efsanelerinden olan Erol Evgin, sanat hayatının 50’in yılını Türkiye turnesi ile kutladı. Sanatçı Türkiye turnesini Ankara’da tamamladı.

Erol Evgin turne finalinde Ahmet Necdet Sezer ve eşi de seyirciler arasındaydı. Türk pop müziğinin duayen sanatçılarından Erol Evgin, Türkiye turnesini Ankara’da tamamladı.

“Erol Evgin 50. Yıl Konserleri” Türkiye turnesinin finali Ankara Congresium sahnesinde gerçekleşti.

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin sanat hayatındaki 50’inci yılını Türkiye turnesi ile kutladı. “Erol Evgin 50. Yıl Konserleri” Türkiye turnesi Ankara’da tamamlandı.

Erol Evgin’i 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi Semra Sezer, İsmet İnönü’nün kızı Özden Toker, İnönü’nün torunu Gülsün Bilgehan kuliste ziyaret etti.

Ankara Congresium sahnesindeki konserin izleyicileri arasında 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve eşi Semra Sezer, İsmet İnönü’nün kızı Özden Toker, İnönü’nün torunu Gülsün Bilgehan da vardı. Konukları, Evgin’i kuliste ziyaret ettiler.

Konsere Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi. Erol Evgin “Yaşadım Yıldızlar Şahidimdir” isimli şarkısıyla konserini açtı. Sanatçı, konuklarını özel orkestrası eşliğinde büyülü bir yolculuğa çıkardı.

Erol Evgin’e; “Sevdim Bir Genç Kadını”, “Delilah” “Beyaz Yelkenli” isimli şarkılarında Gökçe Sönmemiş’in koreografisi ile sahnelenen “50 Yıl” temalı dansları ile Cem Cüneyt Çelik, Maia İto, Berfu Elmas, Melike Koper, Hasan Topçuoğlu isimli dansçılar eşlik ettiler.

Sıla Gençoğlu sürpriz yaparak sahneye geldi.

Erol Evgin konserinin 2. bölümünde “Ateşle Oynama” isimli şarkısıyla sahnedeydi. Konserin sürpriz konuğu ise Sıla oldu. Sıla ve Erol Evgin “Ateşle Oynama” yı 3.500 kişilik koro eşliğinde seslendirdi.

Erol Evgin, Sıla’ya; “Sesiyle, besteleriyle, kalbiyle en sevdiğim Sanatçıların başında geliyor. Onur verdin” sözleriyle teşekkür ederken, Sıla; “Çocukluk kahramanımla aynı sahneyi paylaşmak mutluluk verici. Şeref duydum. Sizin açtığınız yoldan yürüyoruz” sözleriyle Evgin’e, olan sevgisini dile getirdi.

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.