Erol Sayan’ın sağlık durumu nasıl

Türk sanat müziğinde unutulmaz bestelere imza atan Erol Sayan, beyin kanaması geçirdi. Yoğun bakım ünitesine alınan Erol Sayan’ın sağlık durumu ile ilgili gelen son bilgiler mutluluk verici.

Erol Sayan’ın sağlık durumu nasıl

Erol Sayan’ın sağlık durumu nasıl? Beyin kanaması geçiren Türk sanat müziğinin üstadlarından Erol Sayan, yoğun bakıma kaldırıldı. 83 yaşındaki bestekar Erol Sayan, Dr. Kartal Lütfi Kırdar Hastanesi’nde geçtiğimiz gün tedavi altına alındı. 

Unutulmaz şarkıların bestekarı Erol Sayan’ın sağlık durumu nasıl? Erol Sayan’ın yaşadığı acil durumu duyan sevenleri derin bir üzüntü yaşadı. Bir Dünya Yarattım Yalnız İkimiz İçin, Kadehinde Zehir Olsa Ben İçerim Bana Getir, Kalbe Dolan O İlk Bakış, Sen Gzlerimde Bir Renk gibi pek çok unutulmaz şarkıda Erol Sayan imzası bulunuyor.

Erol Sayan (83), geçirdiği beyin kanaması nedeni ile hastaneye kaldırıldı. Erol Sayan’ın beyin kanamasının kontrol altına alındığı ancak bir ameliyat gerektiği bildirildi. Dr. Kartal Lütfi Kırdar Hastanesi’ndeki ilk tetkiklerde 9 Mayıs 2019 Perşembe günü için ameliyat planlandı. Ancak doktorlar ameliyatı daha önceki bir zamana çekti. Erol Saya dün gece beyin ameliyatı oldu. Ardından yoğun bakıma alındı. Tedavisi yoğun bakımda sürdürülüyor.

Erol Sayan’ın beyin ameliyatının başarılı geçtiği sağlık durumunun iyiye gittiği belirtiliyor. 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.