Erşan Kuneri Netflix’te ne zaman yayınlanacak

Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri adlı dizisinin yayınlanacağı kanal belli oldu. Daha önce pek çok kişinin tahmin ettiği gibi Erşan Kuneri Netflix ekranından seyirciye ulaşacak.

Erşan Kuneri Netflix’te ne zaman yayınlanacak? Cem Yılmaz, yeni projesinin yayınlanacağı mecrayı açıkladı. Beklenen gibi oldu. Erşan Kuneri Netflix ekranından seyirciye ulaşacak. Dikkat! Cem Yılmaz açıkladı: Dizi tek kamera ile çekilecek bir sit-com olacak. 

Cem Yılmaz’ın yeni sit-com projesi olan Erşan Kuneri dizisi için yayın platformu belli oldu. Erşan Kuneri dizisi Netflix üzerinden yayınlanacak. Cem Yılmaz, Erşan Kuneri projesi için Netflix’le anlaştığını açıkladı.

Cem Yılmaz’ın ilk olarak G.O.R.A. filminde canlandırdığı karakteri sit-com projesi olarak ekrana geliyor. Erşan Kuneri yeni maceralarıyla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Erşan Kuneri dizisiyle ilgili bu yılın başında ilk haberler gelmeye başlamıştı.

Geçtiğimiz temmuzda da hazırlıklarının başladığı ortaya çıkmıştı. Şimdiyse Erşan Kuneri dizisi, Netflix platformunda yayınlanacağı ile ilgili Cem Yılmaz’dan açıklama geldi.

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Erşan Kuneri’nin 1975 ve 1978 arasında yaşadığı sinema macerasını anlatacağı dizi hazırlıklarına başladığını bir görsel eşliğinde duyurmuştu. Bununla birlikte ünlü komedyen, önünde daha uzun bir yol olduğunu ve yayınlanmasının 2022’yi bulacağını belirtmişti. 

NTV’de yayınlanan Gece Gündüz adlı kültür sanat programında konuşan Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisi için Netflix’le anlaştığını açıkladı. Bununla birlikte farklı detaylar da verdi. Örneğin, dizinin tek kamera yöntemiyle çekilecek sit-com benzeri bir yapım olacağını belirtti. Ayrıca ilk sezonunun toplamda 8 bölümden oluşacağını da söyledi.

8 Bölümden Oluşacak Erşan Kuneri Dizisi 2021’de Ekranlara Gelebilir
Hem G.O.R.A. hem de Arif V 216 filmlerinde yer alan Erşan Kuneri karakteri, yeni dizisiyle birlikte komedi unsurlarının yoğunlukta olduğu ancak sürpriz formatlar da barındıracak bir yapım olacak. Yılmaz, daha önce yaptığı açıklamalarda “Eğer dizi tutarsa neden bir sezon daha olmasın?” açıklaması yapmış ve şimdiden ikinci sezon için yeşil ışık yakmıştı.

Cem Yılmaz, halihazırda Netflix’te yayında olan Karakomik Filmler ile farklı bir format denemiş ancak gişede istediği sonucu elde edememişti. Yeni gelecek dizinin hayranları arasında nasıl bir etki yaratacağı şimdiden merak konusu.

Kuneri’nin film sektöründe yaşadığı maceralara odaklanacak dizi her ne kadar 2022 olarak duyurulmuş olsa da, 2021 yılı içerisinde de izleyiciyle buluşma ihtimaline sahip.

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.