Ezo Sunal ölümden döndü

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, denizde kaza geçirdi. İçinde bulunduğu deniz taksisine bir tekne şiddetle çarptı. Ezo Sunal burnu kanamadan bu kazadan kurtulduğunu duyurdu.

Ezo Sunal ölümden döndü

Ezo Sunal ölümden döndü. Merhum sanatçı Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, Büyükada dönüşünde içinde bulunduğu deniz taksiye çarpan bir teknenin çarpası ile ağır bir kaza geçirdi. 

35 yaşında ve evli olan Ezo Sunal, yaşadığı kazanın detaylarını sosyal medya hesabından paylaştı. Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, Büyükada’dan deniz taksi ile dönüyordu. Gece karanlığında aniden deniz taksiye gürültü ile bir tekne çarptı. 

Teknede üç arkadaşı ile bulunan Ezo Sunal ölümden döndü. 

Deniz taksisine bir teknenin hızla çarpması ile ağır bir hasar meydana geldi. Ezo Sunal, kendilerine çarpan tekne sürücüsünün iddialara göre alkollü olduğunu belirtti.

Kazayı şans eseri yara almadan atlattıklarını belirten Ezo Sunal, sosyal medya hesabından kazanın fotoğraflarını paylaştı. 

Ezo Sunal, geçirdiği kazayı sosyal medya hesabından şöyle anlattı:

Büyük bir facia yaşanabilirdi

Dün akşam korkunç bir deneyim yaşadım. Dün o şokla tam idrak edememişim şimdi bir daha düşününce ne kadar ucuz atlattığımızı anladım. Şöyle özetleyeyim; çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi’nin barmitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gittik. Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik.

Gecenin güzelliğinden bahs ediyorduk. Keyfimiz yerindeydi. Dragos iskelesine doğru giderken tam yolun yarısında benim oturduğum taraftan bizimkinden daha büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu, yüzümüze gözümüze saçımıza her yerimize camlar sıçradı. Teknenin devrilmemesi, yangın çıkmaması, kazayı sağlam, yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi. Hayatımda ilk defa bu kadar korktum. Hani hep deriz ya ‘Bir anda her şey değişebilir, yarın ölecekmiş gibi yaşa…’ İşte “o an” her an olabilir onu çok net deneyimledim. Çok şükür iyiyiz.

Ancak sonradan öğrendim ki bize çarpan teknenin ışıkları yanık değilmiş ve kaptan alkollüymüş…

Bana böyle bilgi verildi ancak karşı tarafı hiç tanımıyorum ve gerçekten neler oldu bilmiyorum. Kimsenin günahını almak istemem. Umarım hiç kimseye zarar gelmemiştir.

Bu paylaşımı bir hatırlatma olsun, bilinçlenelim diye yapma ihtiyacı duydum. Sorumluluk sahibi olalım, can güvenliği bu geri dönüşü, özrü yok.  Güvende olun, sağlıkla kalın, her anın değerini bilin, güzel yaşayın bugünlük temennim bu, sevgiyle.

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.