Sıla konserini seyirciler terk etti neden mi

05.08.2019
A+
A-

Ünlü şarkıcı Sıla’nın konserinde kimi seyirciler tepki gösterdi. Konser bitmeden dışarı çıkan seyircilerin tepkisinin nedeni ne?

Sıla konserini seyirciler terk etti neden mi? Ünlü şarkıcı Sıla’nın Bodrum Antik Tiyatrosu’ndaki konserinde bazı seyirciler sinirlendi. Sıla konserini seyirciler terk etti.

Aşklarıyla ancak daha doğrusu olaylı aşkları ile sık sık gündeme gelen Sıla Gençoğlu yeni şarkılarıyla konserlerine devam ediyor.

TV8’deki yemek programıyla ününü arttıran şef Hazer Amani ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Sıla sahne performansı ile hayli beğeniliyor.

Ancak Sıla’nın Bodrum Antik Tiyatrosu’ndaki konserinde seyirci tepki gösterdi. Sıla’ya tepki gösteren bazı seyirciler konseri terk etti. 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

En doğru zaman..”|| @silagencoglu #sila #silagencoglu #sıla #sılagençoğlu

Sıla Gençoğlu Fan (@silagencogluvevo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sıla konserini seyirciler terk etti

Oyurcu Ahmet Kural ile yaşadığı aşkın ardından şiddet gördüğünü iddia eden Sıla Gençoğlu yargı yoluna gitmişti. Günlerce bu da Türkiye gündemindeydi. 

Ahmet Kural ile biten aşkın ardından teselliyi MasterChef Hazer Amani ile bulan Sıla, bu ilişkisini geçtiğimiz günlerde de doğrulamıştı.

Sevilen şarkıcı Sıla, yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da seyircinin karşısındaydı. Günler öncesinden biletlerini alan seyirciler Sıla için oradaydı. Sıla’nın sahne performansı daima iyidir. Ancak o konserde Sıla oturarak şarkılarını söyledi. Bu tuhaf duruma seyirciler anlam veremedi. Ayağa kalkmadan şarkılarını söyleyen Sıla’ya kimi seyirciler tepki gösterdi. Sıla konserini seyircilerin bir bölümü terk etti. 

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.