Farah Zeynep Abdullah İngiltere için eşyalarını topladı

Ünlü Türk sinema ve dizi oyuncusu Farah Zeynep Abdullah, İngiltere’ye dönüyor. Daha önce İngiltere’de yaşayan genç oyuncunun bu kararının ardındaki gerçekler merak konusu oldu.

Farah Zeynep Abdullah İngiltere için eşyalarını topladı

Farah Zeynep Abdullah İngiltere için eşyalarını topladı. Sinemanın ve dizilerin ünlü ismi Farah Zeynep Abdullah, İngiltere’ye dönüyor. 

Yıldız oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Moving back to the UK” dedi. “İngiltere’ye dönüş” ifadesi ile yaptığı paylaşımda, genç oyuncu evinde eşyalarını toplamış ve kutulamış halde salonda oturuyor. 

Farah Zeynep Abdullah, son sinema filmi “Bizim İçin Şampiyon” filmiyle büyük beğeni toplamıştı. 

İstanbul’da yaşadığı evinde eşyalarını toplayan, kutulayarak taşınır hale getiren Farah Zeynep Abdullah, İngiltere’ye yerleşeceğini duyurdu.

Aşk kırgınlığı mı?

Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafının yanına “Moving back to the UK” yazan ünlü oyuncunun eşyalarını topladığı görülüyor. 

Hayranlarının üzüntüyle okuduğu paylaşımın altında yatan gerekçeler merak ediliyor. İddaların en güçlüsü ‘kırık bir kalp’ , ‘hüzünlü bir aşk hikayesi’… Farah Zeynep Abdullah’ın sevgilisi Ahmet Rıfat Şungar ile kavga etti ve bu yüzden ülkeyi terk ediyor, iddiası gündeme bomba gibi düştü. Genç kadının oyuncu sevgilisi ile yaşadığı kavga ve aşk acısından dolayı İngiltere’ye döneceği iddia ediliyor. 

Farah Zeynep Abdullah İngiltere’ye döneceğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Sinema eğitimi mi?

Duygusal bir çöküntü yaşayan genç kadının ani bir karar almış olabileceği ve yakında bundan vaz geçebileceği de konuşuluyor. 

Ünlü oyuncu, 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizi için Türkiye’ye gelmiş ve 9 yılda çeşitli projelerde yer almıştı.

Aslan burcu olan Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos 1989’da İstanbul’da doğdu. Irak kökenli bir babanın evladı olan oyuncu, lise eğitimine İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde başladı. Ancak babasının işi nedeniyle İngiltere’ye taşındı. Liseyi İngiltere’de bitirdi. 

İngiltere’de uzun süre yaşamış olan genç yıldızın tekrar aynı ülkeye dönüyor olması karşısında cevap bekleyen sorular bulunuyor. 

Farah Zeynep Abdullah’ın Londra’da oyunculuk konusunda kendisini daha da geliştirmek için özel ders alacağı yada dünyaca ünlü aktör-aktrist okullarından birine gideceği öne sürülüyor. Ünlü oyuncunun İngiltere’de Haluk Bilginer’in de bir dönem gittiği Londra Müzik ve Drama Sanatları Akademisi’nde eğitim için başvurduğu da konuşuluyor. 

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.