Fazıl Say Joker filmi için ne dedi

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, şu günlerde çok konuşulan Joker filmiyle ilgili ne dedi? Fazıl Say Joker filmini izledikten sonra Instagram hesabından görüşlerini paylaştı.

Fazıl Say Joker filmi için ne dedi? Fazıl Say dünyayı kasıp kavuran Joker filmini izledi. Ardından da sosyal medyadan Joker filmi ile ilgili görüşünü paylaştı. Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, Türkiye’de verdiği konserlerle hayranları ve müzikseverlerle buluşuyor. 

Fazıl Say geçtiğimiz aylarda Kazdağları’ndaki altın madeni şirketinin doğaya ve çevreye verdiği zararı protesto etmek için bir konser vermişti. Kazdağları’na piyanosunu götüren ve konseri orada veren Fazıl Say bir de özel beste yapmıştı. Toplumsal olaylara karşı duyarlılığı yüksek sanatçılardan olan Fazıl Say, sosyal medyadan da görüşlerini sık sık paylaşıyor. 

Joker filmi de bunlardan biri oldu. Fazıl Say, dünyada büyük bir tartışma yaratan Joker filmini izledi. Filmi izledikten sonra da görüşlerini sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. 

Fazıl Say Joker filmi için şöyle dedi: “Joker. Müthiş bir film… Toplum ‘kötü’yü nasıl yaratır? Haksızlıklara eşitsizliklere tepkiler, ve tepkinin de orantısızlaşması üzerine bir başyapıt.”

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.