Fazıl Say konserine Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi ile katıldı

Fazıl Say’ın “Truva Sonatı” konserine Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi ile birlikte katıldı. Günlerdir meraka beklenen konsere Cumhurbaşkanı’nın katılıp katılmayacağı sorusu da cevap buldu.

Fazıl Say konserine Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi ile katıldı

Fazıl Say konserine Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi ile katıldı. Geçtiğimiz haftalarda Fazıl Say’ın konserine davet ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı merak ediliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fazıl Say’ın davetine olumlu yanıt verdiği biliniyordu. 

Bu akşam (18 Ocak 2019) saat 20.30’da Senatör Graham’ın Ankara Congresium salonunda başlayan Fazıl Say’ın “Truva Sonatı” konserine Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi konserin başlamasından 10 dakika önce yerlerini aldılar. Fazıl Say, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a katılımı nedeniyle teşekkür etti.

Dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say’ın bu akşam Ankara’da gerçekleşen ‘Truva Sonatı’ konserine sanat dünyasıyla birlikte yoğun siyasetçi katılımı da dikkat çekti. 

Fazıl Say, geçtiğimiz günlerde Erdoğan’ı konserine davet etmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Fazıl Say’ın konserine katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı nedeniyle salon içi ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Davetliler de güvenlikten geçirilerek içeri alındı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.