Ferzan Özpetek Şans Tanrıçası için ekibi kurdu

08.04.2019
A+
A-

Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek Şans Tanrıçası adlı yeni filmi için çalışmalara başladı. Filmin oyuncu kadrosunu kurmaya başlayan Ferzan Özpetek, filmin çekimlerine Mayıs ayında İtalya’da başlayacak.

Ferzan Özpetek Şans Tanrıçası için ekibi kurdu. İtalya’da yaşayan ünlü yönetmen Ferzan Özpetek yeni filmi için çalışmalara başladı. Önümüzdeki Mayıs ayında çekimlere İtalya’da başlanacak.

Şans Tanrıçası (La Dea Fortuna) adlı filmin kadrosunda Serra Yılmaz da var. İtalya’da sanat hayatını sürdüren oyuncu Serra Yılmaz, Ferzan Özpetek’in vazgeçemediği isimlerden.

Filmde Serra Yılmaz ile birlikte Stefano Accorsi adlı İtalyan oyuncu da rol alacak. Her iki oyuncu bundan 18 yıl önce yani 2001 yılında “Cahil Periler” adlı filmde bir araya gelmişti. Serra yılmaz ve Stefano Accorsi, Ferzan Özpetek’in Cahil Periler adlı filminde rol almıştı. Cahil Periler filminin fragmanını izleyebilirsiniz:

Ferzan Özpetek, İtalya’da sanat hayatını sürdürüyor. Ünlü yönetmen sadece sinema filmi çekmiyor. Tiyatro oyunlarına da imza atıyor. Ferzan Özpetek, beyaz perde için yeni bir projeyi hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi. Şans Tanrıçası filminin oyuncu kadrosunu ve teknik ekibini oluşturmaya başladı.

Şans Tanrıçası’nda Serra Yılmaz, Edoardo Leo ve Stefano Accorsi (ortada) senaryo okumalarına başladı.

Ferzan Özpetek Şans Tanrıçası filminin çekimlerine Mayıs 2019 tarihinde başlayacak. Çekimler İtalya’da yapılacak. Şans Tanrıçası filminde başrol oyuncuları Edoardo Leo, Jasmine Trinca. Filmin diğer oyuncuları ise Stefano Accorsi ve Serra Yılmaz. Oyuncular senaryo okumalarına başladı. 

Jasmine Trinca ilk kez Özpetek filminde

Şans Tanrıçası filminin başrolünde rol alan 37 yaşındaki İtalyan oyuncu Jasmine Trinca ilk kez bir Ferzan Özpetek filminda rol alacak. İtalya’da ve Avrupa sinemasında tanınan Jasmine Trinca, Şans tanrıçası filminde başrolü Edoardo Leo ile paylaşacak.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.