Filmekimi ile sinema maratonu – 22 gün 63 film

06.10.2019
A+
A-

Filmekimi 2019, 4 Ekim’de Joker filminin gösterimi ile başladı. 18. Filmekimi İstanbul’un ardından İzmir ve Ankara’da sinemaseverlerle buluşacak.

Filmekimi ile sinema maratonu başladı. 18. Filmekimi başladı. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 18’inci Filmekimi, Joker filminin gösterimiyle başladı.

Sinemaseverlerin heyecan ve merakla beklediği 22 günlük sinema maratonunda 63 film gösterilecek. İstanbul’da başlayan Filmekimi Ankara ve İzmir’de de sürecek.

Sinemaseverlerin merakla beklediği, biletlerine de satışa çıktığı anda büyük ilgi gösterdiği Filmekimi 2019, yine izleyicilere unutulmaz bir film maratonu sunacak.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) düzenlediği Filmekimi ile 13 Ekim’e kadar İstanbul’da Atlas, Beyoğlu, Rexx, Kadıköy ve City’s sinemalarında 63 film gösterilecek.

Filmekimi 2019 İstanbul’un ardından 11-15 Ekim’de Ankara’da, 18-22 Ekim’de de İzmir’de yılın en iyi ve en güncel filmleriyle devam edecek.

TV+ işbirliğiyle İKSV’nin düzenlediği 18’inci Filmekimi’ndeki filmler hakkında bilgi, programın tümü, gösterim çizelgesi ve diğer tüm ayrıntılara Filmekimi’nin resmi internet sitesinden ve Dergilik uygulamasından ulaşılabilir.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.