Ekrem İmamoğlu Lüküs Hayat orkestrasını yönetti

06.10.2019
A+
A-

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şef bagetini alarak Lüküs Hayat müzikalinin orkestrasını yönetti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2019-2020 Kültür sanat sezonu açılış gecesinde Ekrem İmamoğlu orkestra şefliği yaptı.

Ekrem İmamoğlu Lüküs Hayat orkestrasını yönetti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk tiyatrosunun önde gelen müzikallerinden olan Lüküs Hayat’ı önce alkışladı. 

Yıllardır Lüküs Hayat’ta başrol oynayan Zihni Göktay, sahneden Ekrem İmamoğlu’ndan orkestrayı yönetmesini rica etti. Ekrem İmamoğlu da bageti alarak orkestrayı kısa bir süre de olsa yönetti. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2019-2020 kültür sanat sezonu açılışı Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. Ekrem İmamoğlu sahnede bir konuşma yaptı. Konuşmasının başında “Bu sahnede sanatçı olarak alkışlanmak isterdim” dedi. Sanatçıların özgürce üretmelerini sağlayacaklarını ifade etti. 

Açılış gecesinde İBB Şehir Tiyatroları oyuncuları Lüküs Hayat müzikalinin nakarat bölümlerini sahneledi. Zihni Göktay’ın başrolünde sahnede olan oyuncular uzun uzun alkışlandılar. Alkışlayanlar arasında elbette İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da vardı. 

Ekrem İmamoğlu’na başkanımız ve evladım diyerek seslenen Zihni Göktay “Size güveniyoruz. Herşey çok güzel oldu, olacak.” dedi. Zihni Göktay, Ekrem İmamoğlu’ndan şef bagetini alarak orkestrayı yönetmesini rica etti. 

Ekrem İmamoğlu, alkışlarla şef bagetini alarak Lüküs Hayat orkestrasını yönetti. 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.