Gökçe Bahadır’ın hayalindeki rol Rita Hayworth

29.07.2017
A+
A-

BeStyle dergisine röportaj veren Gökçe Bahadır, hayalindeki rolün Rita Hayworth olduğunu açıkladı. İşte Bahadır’ın röportajındaki o açıklama.

Gökçe Bahadır, hayalindeki rolü açıkladı. Ünlü oyuncu BeStyle dergisinin son sayısında soruları cevapladı. Güzel oyuncu, “Canlandırmayı çok istediğin bir rol var mı?” sorusu üzerine Hollywood’un efsane yıldızlarından Rita Hayworth’ı oynamak istediğini açıkladı:

Rita Hayworth’ın hayatını oynamak isterdim. İzlediğimde çok etkilenmiştim. Ya da çok ünlü bir dansçının hayatını canlandırmak mesela. Bir de müzikal yapmayı çok istiyorum.”

Oyuncu, “Gökçe Bahadır 60 yaşına geldiğinde Meryl Streep olur mu?” sorusuna da şöyle yanıt verdi: “Ah ne muhteşem bir kadın değil mi? Umarım ben de onun gibi, hep daha iyisi için uğraşırım, inanılmaz projelerde yer alırım ve ödüllere doymam.”

Editör: Serdar Tunatürk

Fatih Rençberler
Fatih Rençberler
Kitaplardaki ve filmlerdeki detaylara takılıyor. Detaylara bakmazsa kitap kapaksız, film sonu yokmuş gibi geliyor ona. Dünya edebiyatını yakından takip ediyor. İletişim: frencberler@gmail.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.