Gulsin Onay Timur Selçuk için çaldı

Devlet sanatçısı Gulsin Onay, Timur Selçuk’un ölümünün ardından piyanosunun başına geçerek Chopin’in ünlü eserini çaldı.

Gulsin Onay Timur Selçuk için çaldı

Gulsin Onay Timur Selçuk için çaldı. Devlet sanatçısı piyanist Gulsin Onay, Timur Selçuk’un yaşamını yitirmesinden duyduğu üzüntüyü sosyal medyadan paylaştı. Ardından da Twitter’dan ikinci bir paylaşım yapan sanatçı Timur Selçuk anısına Chopin’in ünlü eserini çaldı.

Gulsin Onay hayatını kaybeden Timur Selçuk’un ardından piyanosunun başına geçti. Twitter hesabından yaptığı ilk paylaşımda Timur Selçuk’un ölümüne dair bir mesaj yayınladı: “Timur Selçuk’u kaybetmişiz.. Allah rahmet eylesin.. Mekanı cennet olsun.” dedi. 

İkinci paylaşımında ise piyanosunun başına geçen Gulsin Onay, Timur Selçuk’un anısına çaldı. Gulsin Onay’ın piyanosunun hemen yanıbaşında Türk bayrağı da yer aldı. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.