Timur Selçuk’un ölüm nedeni

Timur Selçuk’un ölüm haberiyle sanatçıyı sevenler, yakınları, hayranları derin bir üzüntüye boğuldu. Timur Selçuk’un cenazesi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken ölüm nedeni de henüz belirsizliğini koruyor.

Timur Selçuk’un ölüm nedeni henüz belli değil. Ünlü piyanist, besteci ve yorumcu Timur Selçuk 74 yaşında hayatını kaybetti. Dün ölüm haberi duyurulan Timur Selçuk’la ilgili eşi Handan Selçuk bir açıklama yaptı. 

Handan Selçuk, Timur Selçuk’un ölüm nedenini bilemediklerini belirterek “Sabaha karşı ölü bulduk” dedi. 

Hayatını kaybeden Timur Selçuk’un eşi Handan Selçuk yürek yakan açıklamasında “kalp krizinden öldüğünü düşünüyoruz” dedi. 

Türk pop müziği yorumcusu, besteci ve piyanist olan Timur Selçuk hayatını kaybetti. Eşinin ölümünden sonra açıklama yapan Handan Selçuk, “Akşam bir şeyi yoktu sabaha karşı ölü bulduk” dedi.

74 yaşındaki Timur Selçuk’un ani ölümü sevenlerini yasa boğdu. Kısa sürede gündem olan Selçuk’un eşi Handan Selçuk ise ani ölümün ardından açıklama yaptı.

CNN Türk’e konuşan Selçuk “Dün gece en son saat 11.30’ta beraberdik. Sabaha karşı da ölü bulduk, Herhangi bir rahatsızlığı yoktu. Kalp krizinden öldüğünü düşünüyoruz” diyerek yürek yaktı. Timur Selçuk’un kesin ölüm nedeni henüz bilinmezken cenaze töreni bilgileri de netleşmedi.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.