Hakan Günday dj olacak

Ünlü romancı Hakan Günday, dj kabinine girerek okurlarına müzik ziyafeti çekecek. İTEF 2019 kapsamında yazarlar dj’lik yapacak.

Hakan Günday dj olacak. Son dönem Türk romanında adı öne çıkan yazarlardan olan Hakan Günday dj olarak konuklara müzik ziyafeti çekecek. Hakan Günday, İTEF İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali kapsamında düzenlenecek etkinlikte müzik setinin başına geçecek.

İTEF İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali 11. yılında kültürlerarası iletişimde “Dalgakıranlarımızdan Biri Edebiyattır” başlığı ile edebiyat dünyasına ses verecek.

11. İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali (İTEF) 18 – 22 Nisan tarihleri arasında “Dalgakıran Edebiyat” teması ile 11. yılını kutluyor.

İTEF 2019 bu yıl 20 yazar, 15 edebiyat profesyoneli, moderatörler, çizer ve çevirmenler ile birlikte söyleşiler, etkinlikler, atölyeler düzenleyecek. Ancak sadece bunlar değil, konserler ve edebiyat partileri de olacak.

Önceki İTEF etkinliklerinden farklı olarak bu yıl “Dijital Dalgakıranlar” adı altında, Keçi Edebiyat, İyi Kitap ve k24 gibi dijital mecralar etkinliklerde olacak.

11. İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali keyifli buluşmalara sahne olacak.

Yazarlar dj’lik yapacak

11. İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali (İTEF) edebiyat severler için bu yıl farklı bir deneyim ve keyifli zaman vaad ediyor. Hakan Günday dj olacak. Sadece Hakan Günday değil, başka yazarlar da dj’lik yapacak. 20 Nisan 2019 Cumartesi saat 21:00’da Yapı Kredi Bomontiada’da Aslı Perker, Hande Birsay, Hakan Günday ve Tuna Kiremitçi dj kabinine girecekler. Dj olarak müzik setinin başındaki yazarlar, okurlarına müzik şöleni yaşatarak, bir de konser sunacaklar.

İTEF 2019’da yurtdışından katılacak yazarlar arasında Georgi Gospodinov, Ruth Ware, Paolo Peretti , Gabor T. Szanto, Luke Frostick olacak. Türkiye ise Azra Kohen, Buket Uzuner, Burhan Sönmez, Defne Suman, Ertuğ Uçar, Fuat Sevimay, Mahir Ünsal Eriş, Murat Menteş, Sevinç Erbulak, Şebnem İşigüzel ve Yekta Kopan okurla buluşacak.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.