Survivor Melisa ve Yusuf aşıklar gibi

30.03.2019
A+
A-

Survivor Melisa ve Yusuf aşkı mı doğuyor? Melisa ve Yusuf yakınlaşması aşk mı yoksa takım arkadaşlığı mı?

Survivor Melisa ve Yusuf aşıklar gibi mi yakınlaştı? Yoksa yarışmanın gerginliğinden dostça bir sarılma ve öpüşme miydi? Survivor 2019 Yunanistan-Türkiye yarışmasında Türk takımında bir aşk mı doğuyor? 

Survivor izleyicilerinin dikkatinden kaçmayan yakınlaşma farklı farklı yorumlanıyor. Bu yorumlamanın nedeni ise Melisa’nın hayatında bir sevgilisinin olması. Yani sevgilisi varken, bir başka erkekle yakıştırılamaması. Ancak ‘neden olmasın’ diyenler de var. 

Survivor Melisa Emirbayer profesyonel yüzücü.

‘Neden olmasın’ diyenler ise Melisa ve gerçek hayattaki sevgilisinin yaşadığı bir krizi öne sürüyorlar. Melisa, iletişim ödülü kazanmıştı yarışmada. Bu ödülün ardından sevgilisi ile yaşadığı bir mesajlaşma ve telefondaki tuhaf konuşma ekrana yansımıştı. Melisa ve sevgilisi arasına ‘kara kedi girdi’ yorumları yapılmıştı. 

Survivor Melisa ve Yusuf yakınlaşması dikkat çekti

24 yaşındaki İzmirli Melisa Emirbayer sportif ve çekici görüntüsü ile ekranda dikkat çeken yarışmacılardan biri. Survivor 2019 Türk takımının güzel oyuncusu Melisa ve Yusuf aşk mı yaşıyor, sorusunun gündeme gelmesinde son bölümdeki yakınlaşmaları yatıyor. 

Survivor 2019 Yunanistan Türkiye yarışmasında Melisa ve Yusuf aşkı mı başlıyor?

Survivor Melisa ve Yusuf aşıklar gibi yakınlaşınca izleyici de haliyle bu soruyu soruyor. Melisa ile Yusuf takım arkadaşlığının ötesinde bir yakınlaşmayı yaşıyorlarsa bu Survivor adasında asla gizli kalmaz. Geçmiş Survivor yarışmalarında bu hep böyle oldu. 

Melisa kendisini Yusuf’a yakın hissettiğini söylemişti.

Şimdi gelelim Survivor Melisa ve Yusuf aşkı mı başladı, sorusunu ortaya çıkaran yakınlaşmaya. 

Survivor 2019’un geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde Melisa ve Yusuf’un yakınlaşması dikkat çekti. Melisa ve Yusuf birbirlerine sarıldılar ve yürürlerken hayli samimiydiler. Sonra da Melisa, Yusuf’un omuzundan sarılı olan elini tutarak öptü. Bu samimiyet de akıllara ‘Survivor’da yeni bir aşk mı doğuyor’u getirtti. 

Survivor 2019’da Melisa ve Yusuf’un sarılma anları dikkat çekti.

Survivor Melisa kendini Yusuf’a yakın hissediyor

Daha önce Melisa, Yusuf’a kendini yakın hissettiğini açıklamıştı. Ancak bu yakın hissetmenin boyutunu elbette kimse ölçemez. 

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının önceki akşamki bölümündeki yakınlaşmaya yorumlar yağdı. 

Melisa ve Yusuf’un samimi sarılmaları akılları karıştırdı.

Melisa iletişim ödülü aldıktan sonra sevgilisinin attığı soğuk mesajlar nedeniyle gözyaşlarına boğulmuştu. Sevgilisine de trip atan Survivor Melisa, adadaki takım arkadaşı Yusuf’la olan yakınlaşınca da izleyicinin yorumları ‘aşk yönünde’ oluştu. 

Survivor 2019’da hamburger ödülü yarışması yapıldı. Melisa yarışmada kritik sayılar almayı başararak, Yunanistan takımında Ria’yı da yendi. Melisa’nın galibiyetin coşkusuna ilk ortak olan da Yusuf’tu. Melisa ve Yusuf yakınlaşması da bu anda oluştu. Bu sıcak yakınlaşma ekrana yansıdı.

Melisa Yusuf’un elini öpünce aşk dedikoduları yapılmaya başlandı.

Yusuf Melisa’ya tekrak tekrar sarıldı. Ardından da elini Melisa’nın omzuna attı. Survivor Melisa Yusuf’un elini tutarak yürüdü. İşte Survivor Melisa ve Yusuf aşkı mı var sorusu da bu sahnede ortaya çıktı. Çünkü Melisa Yusuf’un eline sıcak bir öpücük kondurdu. 

Melisa Emirbayer kimdir

Melisa Emirbayer, 2 Kasım 1995 İzmir doğumlu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümünde okuyor. 2002 senesinde yüzme sporu ile tanıştı. Fatih Koleji Spor Kulübü’nde yüzmeye başladı. Ardından da Galatasaray Spor Kulübü’ne, 5 yıl sonra da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer oldu.

Melisa ve Yusuf samimiyeti aşk mı yoksa takim arkadaşlığı mı?

Kurbağalamada her kategoride pekçok Türkiye şampiyonlukları kazandı. 200 metre kurbağalama branşında Türkiye rekoru kırıp milli takıma adım attı. 2009 senesinde başlayan milli takım serüveni ile birlikte birçok organizasyonda başarılar elde etti. Kariyerini 2018 yılında noktaladı ve Göztepe Spor Kulübü yüzme şubesinde antrenörlük yaptı.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.