Haldun Boysan BJK bayrağı ile uğurlandı

Haldun Boysan’ın cenazesi bugün Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedildi. Haldun Boysan’ın son yolculuğunda çok sevdiği Beşiktaş’ın bayrağı ve fuları vardı…

Haldun Boysan BJK bayrağı ile uğurlandı. Usta oyuncu Haldun Boysan’ın cenazesi bugün Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedildi. Göz yaşları ile uğurlanan 62 yaşındaki Haldun Boysan’ın tabutunun üzerine BJK bayrağı ve fuları konuldu. 

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Haldun Boysan’ın cenaze namazında Anadolu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri de vardı. 

Haldun Boysan geçtiğimiz gün Ürgüp’te kalp krizi nedeniyle vefat etmişti. Dizi çekimi içini Ürgüp’te bulunan Haldun Boysan, otel odasında geçirdiği kalp krizi sonucu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata veda etmişti. 

Bu sabah Ankara’da Ahmet Efendi Camisi’nde kılınan cenaze namazanın ardından Haldun Boysan göz yaşları ile son yolculuğuna uğurlandı. Haldun Boysan’ın tabunun üstüne çok sevdiği ve taraftarı olduğu Beşiktaş’ın bayrağı ve fuları yerleştirildi. 

Haldun Boysan’ın cenaze namazına uğurlamasında ünlü oyuncunun ailesi ve yakınları vardı. Cenaze namazında, televizyonda yeni yayınlanacak olan Maria ile Mustafa dizisinden rol arkadaşları Hilmi Cem İntepe ve Jessica May de bulundu.

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri ve ünlü isimler de usta oyuncunun son yolculuğunda onu yalnız bırakmadılar. 

Beşiktaş bayrağı ve fuları konulan Haldun Boysan, kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.