Halit Ergenç Casablanca filminde Amir Karara ile

01.01.2019
A+
A-

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile Arap ülkelerinde de geniş bir hayran kitlesi olan Halit Ergenç, Mısır yapımı bir sinema filminde rol aldı. Halit Ergenç, filmde mafya babasını canlandırdı.

Halit Ergenç Casablanca filminde Amir Karara ile

Halit Ergenç Casablanca filminde Amir Karara ile rol aldı. Filmin çekimleri yapıldı. Fas, Mısır ve Fransa’da vizyona girecek olan filmde Halik Ergenç’in rolü 10 dakika. Ünlü oyuncunun rolü için bu filmden 1 milyon dolar alacağı öne sürüldü.

Özellikle televizyon dizileriyle ünlenen Halit Ergenç, Mısır yapımı Casablanca adlı sinema filminde rol aldı. Mısır’ın dünyaca ünlü oyuncusu Amir Karara ile filmde oynayan Halit Ergenç, bir mafya babasını canlandırdı. 

Halit Ergenç, gelen pek çok dizi ve sinema filmi teklifini geri çeviriyordu. Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Halit Ergenç, Arap ülkelerinde de tanınıyor. Oyuncunun bu ünü, Casablanca filminin kapısını açtı. 

Casablanca’nın başrolünde Amir Karara oynuyor.

Filmin çekimleri devam ediyor. Ancak Halit Ergenç’in yer aldığı sahnelerin çekimleri tamamlandı. Çekimler beş gün sürdü. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.