Hande Erçel dans etti beğeni yağdı

28.09.2021
A+
A-

Ünlü model ve oyuncu Hande Erçel, sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosuyla gündem yarattı. Takipçilerinden ve hayranlarından beğeni üstüne beğeni alan oyuncu sosyal medyayı adeta yıktı geçti.

Hande Erçel dans etti beğeni yağdı

Hande Erçel dans etti beğeni yağdı. Ünlü oyuncu ve model Hande Erçel, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla takipçilerini mest etti.

Hande Erçel yaptığı dans paylaşımıyla takipçilerinden beğeni üstüne beğeni aldı.

Hande Erçel’in dans paylaşımı sosyal medyayı salladı! ‘Benim enerjimi hiçbir şey düşüremez…’ notuyla yaptığı paylaşıma Hande Erçel için beğeni dolu cevaplar geldi.

Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Hande Erçel, Instagram hesabından yaptığı dans paylaşımıyla magazin dünyasında adından söz ettirdi.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel, Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla gündemden düşmüyor.

Ünlü oyuncu Hande Erçel sosyal medyayı iyi kullanan isimlerden. Hande Erçel dans paylaşımıyla hayranlarını ve takipçilerini mest etti.

Erçel, dans ettiği eğlenceli videoyu Instagram hesabından paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hande Erçel (@handemiyy)’in paylaştığı bir gönderi

Ünlü oyuncu Hande Erçel dans videosuna “Benim enerjimi hiçbir şey düşüremez ama ne yükseltir derseniz müzik derim💚 Bir çalma listesi yaptım: Enerjimi yükseltenler🌛” notunu düştü.

Instagram hesabında 24,6 milyon takipçisi bulunan Hande Erçel’in paylaşımı 5 milyona yakın görüntülenme aldı.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.