Serenay Sarıkaya Akbank reklamı ile ne kadar kazandı?

27.09.2021
A+
A-

Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya, Akbank reklamları için anlaştı. Serenay Sarıkaya Akbank reklamlarından ne kazandı? Merak edilen sorunun cevabı ortaya çıktı.

Serenay Sarıkaya Akbank reklamı ile ne kadar kazandı? Serenay Sarıkaya Akbank reklamları için milyonluk anlaşmaya imza attı.
Akbank haha önce Kıvanç Tatlıtuğ, İlker Ayrık, Selami Şahin gibi ünlü isimleri reklam filmlerinde, kampanyalarında müşterilerinin karşısına çıkarmıştı.

Akbank, bu kez son yılların popüler model oyuncusu Serenay Sarıkaya ile reklam kampanyası için anlaştı.

Akbank reklam filmlerinde Kıvanç Tatlıtuğ, İlker Ayrık, Selami Şahin gibi ünlü isimler kamera karşısına geçmişti. Serenay Sarıkaya da Akbank için reklam filminde rol alan ünlüler kervanına katıldı.

Hürriyet gazetesinde Mehmet Üstündağ, Serenay Sarıkaya Akbank reklamı ile ne kadar kazandı, sorusunun cevabını açıkladı. Habere göre Serenay Sarıkaya Akbank reklamları için 7 milyon TL alacak. Akbank’ın yeni kampanya yüzü olan Sarıkaya, iki farklı reklam filmiyle ekranlara gelecek.

Geçtiğimiz hafta İzmit’te ilk reklam filminin çekimlerine katılan güzel oyuncunun nasıl bir senaryoyla ekranlarda olacağı sır gibi saklanıyor.

Komedyen Feyyaz Yiğit’in rol aldığı kampanyaya dahil mi olacak, yoksa yeni bir kampanyanın yüzü mü olacak, onu hep birlikte göreceğiz…

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.