Hande Ertekin Altıncı Göz romanıyla geldi

Hande Ertekin ‘Altıncı Göz’ romanı ile okurlarla buluşuyor. Edebiyat dünyasında üçüncü romanı ile okurların karşısına çıkan Hande Ertekin sağlam adımlarla ilerliyor.

Hande Ertekin Altıncı Göz romanıyla geldi

Televizyon dünyasından edebiyat dünyasına adım atan Hande Ertekin, üçüncü romanı ile okurlarla buluşuyor. Hande Ertekin’in ‘Altıncı Göz’ adlı yeni romanı Artemis Yayınları’ndan çıktı. 

‘Konu Aşksa’ ve ‘Zevce’ romanlarıyla kendisine okur kitlesi oluşturmayı başaran Hande Ertekin, yeni romanı Altıncı Göz ile edebiyat dünyasında sağlam adımlarla ilerliyor. 

8 Mart Kadınlar Günü’nde okuyucusuyla buluşan roman “Bir adımla başlar tüm yolculuklar ve bazen yola devam etme gücü, başkasının hikâyesinde yatar.” ifadesiyle tanıtılıyor.

Edebiyat dünyasına, yine Alfa Yayınları’ndan çıkan tarihi bir aşk romanıyla giriş yapan Ertekin, üçüncü romanında bu defa, kadın hikâyeleriyle okuruyla buluşuyor.

Farklı dünyalardan, farklı dönem ve yaşlardan altı kadının tesadüfen kesişen yolları, ilham verici bir yolculuğa açılıyor Ertekin’in romanında. Daha önce hiç anlatmadıkları hikâyeleri, paylaşılan acılar, sarılan yaralar ve birbirine destek veren omuzlar, kadınların içindeki gücü uyandırmaya yardım ediyor. Kitapta “Bunu sadece bir kadın başarabilirdi diyeceğimiz hayat hikayeleri” okurla buluşuyor.

Altıncı Göz romanın arka kapağından

Bir adımla başlar tüm yolculuklar ve bazen yola devam etme gücü, başkasının hikâyesinde yatar.
Daralmış yüreklere sığmayan hayatlar… Sığınaklardan taşan umutlar…
Bıçak sırtında yaşanan anlar…
Bir gözle ağlayan, beş gözle gülen hayaller…
Bir bakışa toplanan altı ayrı hikâye…
Bilinenden tarifsiz hayatlar…
Gözyaşlarında yeşeren yaşamlar…
Farklı dünyalardan, farklı dönem ve yaşlardan altı kadının kesişen yolları, ilham verici bir yolculuğa açılıyor. Daha önce hiç anlatmadıkları hikâyeleri, paylaşılan acılar, sarılan yaralar ve birbirine destek veren omuzlar, kadınların içindeki gücü uyandırmaya yardım ediyor. Çünkü kendini yenilemek, geçmişi unutmadan sessize almak ve önüne bakmak için başka hayatları görmek ve hissetmek gerekir. Ve bir kadını en iyi başka bir kadın anlar.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.