Hande Subaşı tiyatro sahnesinde Sevmekten Öldü Desinler

28.10.2019
A+
A-

Türkiye eski güzellerinden, model ve oyuncu Hande Subaşı tiyatro sahnesinde seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Sevmekten Öldü Desinler adlı oyunun prömiyeri 20 Kasım’da yapılacak.

Hande Subaşı tiyatro sahnesinde. Eski Türkiye güzeli, manken ve oyuncu Hande Subaşı tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Hande Subaşı tiyatro sahnesine Sevmekten Öldü Desinler adlı müzikli oyunla geliyor. Anti-melodram tarzındaki oyunun yönetmeni Ebru Kara. Oyunun provaları devam ediyor. Sevmekten Öldü Desinler müzikli oyununun prömiyeri 20 Kasım’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yapılacak. 

Hande Subaşı ile Hakan Bilgin ve Bülent Alkış başrolleri paylaşıyor. Oyunun Murat Mahmutyazıcıoğlu yazdı. Anti-melodram tarzındaki oyunda, İstanbul’un kenar mahallerinden pavyon ışıklarına uzanan bir öykü yer alıyor.  Özlenen Yeşilçam filmlerinden, arabesk şarkılara, biraz müzik, biraz hüzün, bolca kahkaha ile Gönül, Mustafa, Hamdi, Sevda, Ahmet’in şehrin gölgesinde asla kaybolmayacak hayalleri sahneye geliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Resmen harcanıyorum buralarda😌🙃🏄🏻‍♀️ #wakesurf #surfing #wake #çeşme #turkey #surf #surfgirl #mystic #funbeach

Hande Subaşı (@handesubasicom)’in paylaştığı bir gönderi ()

Oyun Künyesi
Yazan: Murat Mahmutyazıcıoğlu
Yöneten: Ebru Kara
Dekor Tasarım: Candan Tuna Günay
Dans ve Hareket Düzeni: Yeşim Alıç
Besteler/Müzik Direktörü: Orhan Enes Kuzu
Işık Tasarım: Yakup Çartık
Kostüm Tasarım: Taleh Aliyev
Sahne Amiri: Özgür Ayaz
Oyuncular: Hande Subaşı, Hakan Bilgin, Bülent Alkış, Serdar Yeğin, Canan Atalay, Ceren Taşçı

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.