Harry Potter sevenlere HBO Max dizinin ilk fragmanını paylaştı

13.04.2023
A+
A-

Sinema tarihinde edebiyat uyarlaması olarak kült bir seyirci kitlesi bulunan Harry Potter bu kez dijital platform HBO Max için dizi olarak çekilecek.

Harry Potter sevenlere HBO Max dizinin ilk fragmanını paylaştı. Dijital yayıp platformu HBO Max, abonelerine Harry Potter dizisinin ilk tanıtımıyla müjdeyi verdi.

HBO Max, Harry Potter dizisinin ilk tanıtım videosunu yayınladı. Dizinin yapımcısı Warner Bros’dan yapılan açıklamaya göre Harry Potter dizisinin, kitaplara sadık kalınarak tamamen bir uyarlama olacak.

HBO Max, Harry Potter dizisi resmi olarak duyurdu. Şirket, dizinin ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

Harry Potter hayranları için büyük bir müjde! Warner Bros. şirketi, dünya çapında çok popüler olan Harry Potter serisinin yeni bir televizyon dizisi yapımına başlayacağını duyurdu. Dizi, HBO Max’da yayınlanacak.

İlk olarak 2021’in başında duyurulan proje, geçen günlerde Bloomberg’ten gelen haberle birlikte kesinlik kazanmıştı. Proje şimdi de HBO Max tarafından resmi olarak onaylandı. Dizinin her sezonu Rowling’in yedi romanından birini uyarlayacak ve Rowling, baş yapımcı olarak görev alacak.

Harry Potter dizisi 10 yıl sürecek

Tamamen yeni bir oyuncu kadrosuna sahip olacağı belirtilen dizi, on yıl sürecek. Dizinin “kitapların sadık bir uyarlaması” olduğunu söyleyen HBO Max, John Williams’ın Harry Potter film serisi tema müziğini, ikonik logosunu ve Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun siluetini yeniden kullanıyor.

Harry Potter serisi, J.K. Rowling tarafından yazılan 7 kitaptan oluşuyor ve dünya çapında milyonlarca hayranı var. Seri, Hogwarts büyücülük okulu öğrencisi Harry Potter ve arkadaşlarının maceralarını konu alıyor. Seri, aynı zamanda büyülü dünyanın sırlarını ve entrikalarını da keşfetme fırsatı veriyor.

Harry Potter hayranları seriye geri dönmek için sabırsızlanıyorlar. Harry Potter serisi, sinema filmleriyle dünya çapında popülerlik kazanmıştı ve yeni dizi de büyük bir hayran kitlesi tarafından izlenmesi bekleniyor.

Harry Potter serisi, kitaplarında ve filmlerinde büyülü bir dünya yarattı. Serinin bir televizyon dizisi, bu dünyanın daha da genişletilmesine ve hayranların daha fazla macera yaşamasına olanak tanıyacak. HBO Max’da yayınlanacak olan bu yeni dizi, şimdiden Harry Potter hayranları arasında büyük heyecan yaratıyor. 

ETİKETLER: ,
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.