Haziran Falcısı gerçek hayattan kitaba

Haziran Falcısı gerçek hayattan kitaba

Haziran Falcısı gerçek hayattan kitaba dökülmüş satırlarlardan oluşuyor. Belgin Karabulut’un romanı Haziran Falcısı, yaşanmış hayatın masallardaki gibi büyülü bir kesitini anlatıyor.

Belgin Karabulut’un Haziran Falcısı adlı romanı raflarda yerini aldı. Kadına dair, hayata dair, inceliklere dair bir masal okuru bekliyor.

Bir şekilde hayatları kesişen, bunu bir şans gibi gören bu kesişmeyle tamamlanarak kader defterine yazılan koca bir hayatı paylaşan üç kadın Feray, Mayıs, Gülin.

Sandığa sakladıkları hüzünlerini ceplerindeki hayallerini yanlarına alarak hayattan mola istercesine rotalarını seçilmiş durak Heybeliada’ya çevirirler.

Feray, Mayıs ve Gülin’in yaşadıkları rüya olamayacak kadar gerçek gerçek olamayacak kadar masalımsıydı. Zamansız ve unutulmaz yolculukları. Kadere aşka hayallere umuda dair çıkmazlarda Haziran Falcısı’nın mucizelerine çıkartıyordu.

Hayatta her şey ve herkes olması gereken zaman da olması gerektiği yerdedir.

Mucizelere ve tılsımlara inanmaya devam edin. Sabır ve inançla hak edildiğinde mutlaka bir gün hayatlarınıza dokunacaklardır.

Belgin Karabulut, incelikli anlatımıyla üç kadından yola çıkarak bir gerçek hayat masalı kaleme alıyor. Yarattığı yoğun atmosferde tılsımlı bir hikaye okuru bekliyor.

Son bir not: Bu kitap gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek yazılmıştır.

Reklam
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@yavuzrencberler.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.