İlham Veren Konuşmalar başlıyor

04.10.2017
A+
A-

Geçtiğimiz Nisan ayında ilki Bursa’da düzenlenen İlham Veren Konuşmalar serisi İstanbul, İzmir ve Eskişehir’de yapılacak.

İlham Veren Konuşmalar başlıyor. “İlham, akılla buluşunca…”  sloganıyla yola çıkan ve ilk olarak 13 Nisan’da Bursa’da gerçekleştirilen “İlham Veren Konuşmalar” farklı şehirlerde yeniden başlıyor.

Gelenekselleşme ve markalaşma yolunda ilerleyen “İlham Veren Konuşmalar” DB Positive Yaratıcı Çözümler ve Proje Yönetimi tarafından gerçekleştiriliyor.

“İlham Veren Konuşmalar” serisinde alanında ünlü isimler konuklarla buluşuyor.  Eskişehir, İzmir ve İstanbul’da düzenlenecek olan buluşmaların teması “Yaşamdaki Engelleri Aşmak” olarak açıklandı. “İlham Veren Konuşmalar” zenginleştirilen kimliği ve içeriği ile 21 Ekim Eskişehir Tasigo Hotels, Eskişehir Bademlik Termal ve 4 Kasım İzmir MMO Tepekule Kongre, Sergi Merkezi’nde,  25 Kasım’da ise İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Gelenekselleşme ve markalaşma yolunda giden “İlham Veren Konuşmalar” başkalarına ait önemli tecrübelerin, ilham veren hikayelerin, farklı bakış açılarının paylaşımıyla içimizde zaten var olan ancak atıl kalmış pozitif değerlere devinim kazandırarak katılımcılarda, öncelikle farkındalık yaratmak, içsel motivasyonlarını ve yaşamdaki karşılaştıkları sorunların, problemlerin üstesinden gelmek, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek adına harekete geçme istekliliklerini arttırmayı amaçlıyor.

UMUT OĞUZ “İŞE MİZAH KAT”

Kertenkele dizisi ile geniş bir hayran kitlesi oluşan oyuncu Umut Oğuz’un “İşe Mizah Kat” sunumu ile açılacak organizasyonun kapanışı “Tebrikler Kovuldunuz” kitabı ve tek kişilik gösterisiyle büyük beğeni kazanan Kaan Sekban ile yapılacak.

ÖZKAN İRMAN “HAYALLER GERÇEK, GERÇEKLER FİLM OLURSA”

Etkinlikte iş adamı ve yapımcı Özkan İrman “Hayaller Gerçek, Gerçekler Film Olursa”, eğitimci, yazar Evren Çolak “Mutlu Ol, Motive Ol, Harekete Geç”, öğretim görevlisi Tanfer Dinler  “Başarı Sınır Tanımaz” başlıklarıyla konuşmacı olacaklar.

TULUHAN TEKELİOĞLU “YAPABİLİRSİN” BELGESELİ

Gazeteci, belgesel yapımcısı Tuluhan Tekelioğlu’nun iyimserlikle içindeki gücü harekete geçiren dokuz kadının hikayesinden yola çıkarak cesaretin bulaşıcı olduğunu vurgulayan “Yapabilirsin!” belgeselinin özel gösterimi ve kendisiyle gerçekleştirilecek keyifli sohbetin ayrıca sürpriz konuşmacıları da olacak.

ÖZKAN İRMAN “MEZECİ ÇIRAGI” FİLMİ

Organizasyonda Özkan İrman’ın  kendi çocukluğundan izler taşıyan ve filme de çekilen “Mezeci Çırağı”  ile Kaan Sekban’ın büyük beğeni kazanan ve en son Platin Dergisi tarafından düzenlenen yılın iş kitapları ödül töreninde “Yılın En İyi İK ve Liderlik Kitabı” ödülünü alan “Tebrikler Kovuldunuz” kitapları tüm katılımcılara hediye edilecek ve kapanışta müzikli bir imza etkinliği düzenlenerek, networking party de yapılacak.

Editör: Pelin Çite 

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.