İrem Derici koronavirüsü kimden kaptı?

Şarkıcı İrem Derici koronavirüsü kimden kaptı? İrem Derici’nin rol aldığı Menajerimi Ara dizisinde 3 oyuncunun koronavirüs olduğuna dair iddialara gündeme gelmişti…

İrem Derici koronavirüsü kimden kaptı? Ünlü popçu İrem Derici koronavirüs kaptığını testinin pozitif çıktığını açıkladı. Bugün yaptığı açıklama sonrası İrem Derici evde karantinaya alındı.

Şimdi sanatçının hayranları o soruyu soruyor. İrem Derici koronavirüsü kimden kaptı? 

Televizyon dizilerini takip edenler İrem Derici ile ilgili hemen Menajerimi Ara dizisini hatırlayacaklar. Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin bu haftaki konuk oyuncusu İrem Derici olarak duyuruldu. Dizinin fragmanlarında İrem Derici’li bölümler paylaşıldı. 

İrem Derici Menajerimi Ara dizisinin 13. bölümüne konuk oldu. Menajerimi Ara 13. bölümünde İrem Derici ekrana gelecekti. Ancak Menajerimi Ara dizisinin 15. Kasım Pazar akşam yeni bölümü yani İrem Derici’nin oynadığı bölüm ekrana gelmedi. 

İrem Derici koronavirüs olduğunu duyurduğu gün Menajerimi Ara dizisi ekrana gelecekti. Dizi yapımcıları ve kanal yöneticileri belli ki İrem Derici’nin koronavirüse yakalanması üzerine bu kötü haberle birlikte sanatçıyı ekrana getirmek istemediler. 

Menajerimi Ara İrem Derici’li bölümü ile 22 Kasım Pazar günü ekrana gelecek. Biz gelelim İrem Derici koronavirüsü kimden kaptı meselesine… 

Şu sıralar koronavirüs dünyada ikinci dalgasıyla ortalığı yıkıp geçiyor. Ülkeler sınırlarını kapatıyor… Türkiye’de de koronavirüs ikinci dalgası ile büyük etki yaratıyor. Her gün binlerce kişinin hastanelerde tedavi altına alındığı haberleri izleniyor. 

Geçtiğimiz günlerde Menajerimi Ara dizisinin üç oyuncusunun koronavirüse yakalandığı iddia edilmişti. Daha sonra iddianın kısmen doğru olduğu ortaya çıkmıştı. Dizide rol alan Ayşenur Şamlıoğlu koronavirüse yakalandığını doğrulamıştı. Şimdi de dizinin konuk oyuncusu İrem Derici koronavirüs oldu. Testleri pozitif çıkan İrem Derici tedavi altına alındı. 

Şarkıcı İrem Derici, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Derici, haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

İrem Derici karantina altında 

İrem Derici üzücü haberi sosyal medyadan paylaştı. Hayranları İrem Derici koronavirüsü kimden kaptı sorusunu sordu. Dizi haberlerini yakından takip edenler İrem Derici koronavirüsü kimden kaptı sorusu ile ilgili herkesin aklına gelen o tahmini yaptı. İrem Derici koronavirüsü Menajerimi Ara dizi setinde kaptı büyük olasılıkla… Virüs bu, nerede, kimde, ne şekilde… bilim dünyası bile bunu tartışırken İrem Derici’nin virüsü kimden kaptığını tespit etmek elbette mümkün değil. Ancak Menajerimi Ara dizi setinde yaşanan koronavirüs şoku ile İrem Derici’nin aynı zamana denk düşen hastalığı akıllara bunu getirdi. 

 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.