Menajerimi Ara bu akşam yok neden?

Menajerimi Ara bu akşam yok neden? Menajerimi Ara 13. Bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Dizi her pazar saat 20.00’da ekrana geliyordu. Manajerimi Ara 15. Kasım Pazar günü neden yayınlanmadı? 

Menajerimi Ara dizisi hayranları şu anda dizinin eski bölümünü izliyor. Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü yani 13. Bölümü neden yayınlanmadı?

Menajerimi Ara bu akşam yok! Menajerimi Ara dizisinin 13. bölümü yayın tarihi değişti. Menajerimi Ara hayranları ekran başında eski bölümleri izlemeye başladı. Menajerimi Ara dizisinin hayranları bilgi sahibi olmadıkları için uzun süre yeni bölümü beklediler. 

Her hafta olduğu gibi dizinin yeni bölümü öncesi özet yayınlanıyor sanıldı. Ancak ilerleyen dakikalarda seyirciler izlediklerinin özet değil, geçtiğimiz haftaki bölüm olduğunu farketti. 

Menajerimi Ara yeni bölümü ekrana gelmedi. Menajerimi Ara 13. bölümü neden ekrana gelmedi? 13 sayısının uğursuzluğu mu? 

Menajerimi Ara dizisinin 13. Bölüm tanıtım fragmanında ünlü popçu İrem Derici’yi seyirci izlemişti. İrem Derici’nin konuk oyuncu olarak ekrana geleceği 13. Bölüm için ekrana geçen seyircinin hayalleri suya düştü. Menajerimi Ara dizisi son bölümü ekrana gelmedi. Menajerimi Ara bu akşam yayınlanmadı. Daha doğrusu yeni bölümü ekrana gelmedi. 

Menajerimi Ara neden yayınlanmadı? Menajerimi Ara 13. bölümü neden yayınlanmadı? Menajerimi Ara İrem Derici bölümü neden yayınlanmadı? Herkes bu soruları sormaya başladı. 

Bilmeyenlere hatırlatalım. Menajerimi Ara dizisiyle ilgili hafta içi üzücü bir iddia gündeme gelmiş sonra da iddia gerçek çıkmıştı.

İrem Dereci koronavirüs kaptı

Dizi setinde korona şoku yaşanmıştı. Menajerimi Ara dizisinde 3 oyuncunun korona virüse yakalandığı söylenmişti. 

Şimdi hazır olun kıymetli okurlar ve Menajerimi Ara seyircileri… İrem Derici az önce Menajerimi Ara dizi setinden korona virüs kaptığını açıkladı. İrem Derici korona virüs kaptığı için şu anda tedavi altında. İrem Derici’nin yapılan testleri pozitif çıktı. Şarkıcı atar topar tedavi altına alındı. 

İrem Derici’nin yer aldığı Menajerimi Ara son bölümü ekrana getirilmedi. Dizi yapımcılarından henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak dizideki koronavirüs şokundan sonra ünlü sanatçının da tedaviye alınması ile bu hafta dizinin yeni bölümü ekrana getirilmedi. 

Menajerimi Ara bu akşam yok

Menajerimi Ara dizisinin oyunca kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Dizi oyuncularından Ayşenil Şamlıoğlu ve Ahsen Eroğlu için koronavirüse yakalandıkları iddiaları ortada dolaşmıştı. Ayşenur Şamlıoğlu koronavirüse yakalandığını doğrulamıştı. Şimdi de dizinin konuk oyuncusu İrem Derici koronavirüs oldu. Testleri pozitif çıkan İrem Derici tedavi altına alındı. Menajerimi Ara bu hafta yok. 

Yeni bölüm ne zaman

Manajerimi Ara ile ilgili ekrana yeni bir yayın tarihi geldi. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 13. Bölümün 22. Kasım Pazar saat 20.00 ‘da ekrana geleceği duyuruldu. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.