Işık Görgün Mavi Işığın Dansı kitabıyla okurların karşısında

Spritüal yazar Işık Görgün “Mavi Işığın Dansı” adlı kitabıyla okurlarla buluşuyor. Görgün kitabında, daha mutlu, daha huzurlu, sevgi ve bereket dolu bir yaşamın sırlarını veriyor.

Işık Görgün Mavi Işığın Dansı kitabıyla okurların karşısında. Spritüal yazar Işık Görgün hayata iyilik, sağlık ve sevgi getireceğini öne sürdüğü bir başucu rehberi niteliğindeki kitabını okurlara sundu. 

Mavi Işığın Dansı adlı kitabın tanıtımında “Sağlık problemlerine, bereketsizliğe ve yalnızlığa yol açan negatif enerjilerden mavi ışığın sihirli gücü ile kurtulmak nasıl mümkün? Evinizin olumsuz enerjilerden temizlenmesinde suyun ve kristal, lapis, turkuaz gibi doğal taşların nasıl bir etkisi var? Mavi ışık enerjisinin fazla kilolarınızdan kurtulma, aradığınız aşkı bulma, bereketinizin artması konusunda hayatınıza getireceği mucizeler nelerdir?” sorularının cevaplarının kitapta yer aldığı anlatılıyor. 

Spritüal yazar Işık Görgün, melek kartları ve kristal taş hediyeli “Mavi Işığın Dansı” adlı bir kitap yazdı. Görgün kitabında, daha mutlu, daha huzurlu, sevgi ve bereket dolu bir yaşamın sırlarını veriyor. Sımsıcak bir sevgi, arınma, temizlenme ve yenilenmeyi sağlayan çok güçlü bir enerji boyutu olan mavi ışık enerjisinin 2004 yılından bu yana kendi hayatında yarattığı mucizeleri anlatıyor.

Hiçbir ritüele gerek kalmadan sadece mavi ışığın tılsımıyla hayatınızda yapabileceğiniz inanılmaz değişimlerin anlatıldığı bu kitap da, zihnimizle bedenimiz arasındaki enerjinin bütünselliğini aktive edecek uygulamalı egzersizler de yer alıyor.
Kitapta ele alınan bazı konular şunlar:
– Vücudumuzun enerji güç merkezleri olarak bilenen çakralarımızdaki tıkanıklığın açılmasında renk terapisinin etkileri
– 18 günlük arınma ve yenilenme programı, çiçeklerle kurulan bağın önemi
– Her soluk aldığımızda bizleri ışıkla buluşturan nefes teknikleri
– Hangi nefes tekniği ve hangi renk, hangi soruna iyi gelir?
– Mavi ışık meditasyonu
– Gülümseme enerjisi
– Enerji bedenimizi dengeleme
– Suyun temizleyici ve iyileştirici gücünden nasıl faydalanabiliriz?
– Negatif enerji yüklü bir enerji alanı mavi ışığın gücü ile hızlı bir şekilde nasıl temizlenir?
– Suyun sihirli etkisiyle kilo vermek nasıl daha kolay?
– Renklerin yaşamımızdaki yeri ve mavi ışığın mucizeleri…

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.